SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WidgetBucks

Re: WidgetBucks

.1 за ТВ, 25-32 за телефони :)
В процес на мигриране съм от адсенс към WB. Въпреки, че не бих махнал адсенса изцяло, защото доста добре разчупва дизайна.
От следващата седмица пускат и статистиката за постъпленията от рефералите.
Т'ва е новия хит на пазара. Не пропускайте възможноста да изкарате добри пари :)
 
Re: WidgetBucks

Разбиват тези, признах ги :)

И в правилата им пише - може всякакъв трафик на всякакви сайтове, сещай се, арби, едно друго... :D
 
Re: WidgetBucks

Бе добре са пичовете, дано не залезат бързо... поне дано си вземем кинтите след месец :)

Дано поразширят и форматите. Сега ми трябва 120х600, ама нема... ако направят и така че да се избира главна категория - Компютърс или Медия, ще е много добре. Харесал съм си няколко подкатегории, ама ако ги сложа всичките, ще стане... ъъъ, много шарено ;D Та дано направят нещо такова и да се ротират подкатегориите.

Другото добро, е че рекламите се отварят в нов прозорец и не губиш посетителя. Че Адсенс май ги отваряше в парент прозореца, нали? Скоро не съм кликал по адсенси, може и да греша.
 
Re: WidgetBucks

И аз се записах, сложих на котешкия сайт, утре ще кажа как е.

Как се справяте с имената на рекламите? Аз си мислех, че е нещо като каналите на Адсенса, ама не. Името се вижда отгоре на рекламата и както обичам да им слагам имена горе, долу, в средата, ляво, дясно :)

Сложих им имената на страницте и не се въздържах да посоча и къде се намира рекламата ;D Навикът е голяма работа!

АКо искате да прочетете:
http://www.problogger.net/archives/2007/10/04/widgetbucks-update-on-reporting-delays/

http://widgetbucks.blogspot.com/
 
Re: WidgetBucks

Хм, нещо странно се случи. Имах уиджет с 5 клика, като цената им беше по 10 цента. Понеже нещо не ми хареса представянето на уйджета, реших да го променя, като го настроих на MerchSense, тоест бота им да определя какво да показва.

В момента статисиката ми показва, че имам пак 5 клика, но цената им е скочила на 28 цента, 3 пъти, без да има нови кликове по уйджета.
 
Re: WidgetBucks

Цифрите в червено са само предиктед прайз. След одита стават черни и т'ва е окончателната цена :)
 
Re: WidgetBucks

До колкото чета няма да има разлики обаче, някой друг invalid click :D

Днес ще им драсна дали разрешават арби ;)

Ей, така се накефих на тая програмка :)

hdm, вече имаш за една вечеря от мене парички :D

Очаквам само да пуснат скоро статс за реферали :)
 
Re: WidgetBucks

В някой по-скъпарски ресторант предполагам :friday:
В началото на другата седмица ги пускат, аз писах вече :)
 
Re: WidgetBucks

Това изопщо не ми хареса

How often do I get paid?

We send out checks for all revenue earned within 45 days after the end of each month, as long as you've earned a minimum of $50. For example, if you signed up for WidgetBucks in October, you would receive your first commission payment within 45 days of Oct. 31, approximately mid December.

чак декември месец ще получа пари :) не ми допада такова нещо
 
Re: WidgetBucks

За съжаление не мога да споделя ентусиазма на колегите. Сложих да пробвам в хедъра до логото, където е сравнително нисък ЦТР, но постъпленията на са за пренебрегване. Резултатът е повече от плачевен ЦТР 0.08!!! Верно кликът е 34 цента, но... А, бе, направо ужасно. Махам го. Ако пуснат нещо, свързано с недвижимости, може да пробвам и там. Засега мога да обобщя, че адсенс работи най-добре за Гугъл трафик и widgetbucks не е моята PPC програма.
 
Re: WidgetBucks

Аз съм доволен за сега правя за ден толкова колко с Адсенс за 2 . Дано само не са някой пирамида щото ще игоря с доста парички :)
 
Re: WidgetBucks

ilianskim, щом проблогър и разни други пишат и бачкат за тях... Предполагам си имат едно на ум ;)

И мен това ме шашна днес - с новото им малоумно правило за 45 дневен период - супер несериозно от тяхна страна...

hdm, колко рефс имаш ако не е тайна? :)
 

Горе