SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WTF is title??!?

MacTeP

Senior Member
Не че всеки трябва да е SEO специалист и може да кърти всички мифки по върховете на Google, но си има елементарни неща, които трябва да се правят дори от самите девелопъри... най-малкото от естетична гледна точка и за удобство на юзерите.

tehnomarket.jpg


Подобни извращения не ги намирам за нормални. Няма да коментирам, че целия сайт е абсолютно отвратителен и си припомних, защо въобще не исках да го гледам. Утре ще се разходя да ги видя какво предлагат.

btw някой да препоръча магазин за хладилници в Бургас, че моя нещо изпатка и е време за нов. Плащам кеш, така че лизинги и подобни глупости не ме интересуват. Търся нещо сравнително малко, като за сам човек. Около 150 литра само хладилника + отделно камера. Енергиен клас поне А. Гаранция минимум 2 години. Общо взето такива неща.

Като абсолютен лаик, няма да откажа и малко акъли, от някой който скоро е купувал. Още по-добре ако и някой продава да сипе акъл. Даже ако ми хареса и ми направи безплатна доставка до Бургас, мога да го купя от него.
 
Re: WTF is title??!?

За тайтъл тага си го ползвам... ползвам и дескрипшън кода, ама нещо гоогле, не ще да го ползва... подозирам, че не му харесва дължината на генерираният дескрипшън :)

За хладилник, няма да се обаждам, щото съм бос по тая тема, но няма никак да ти се разсърдя, ако споделиш след покупката какво си избрал, понеже и на мене май ще ми се налага скоро да се сдобивам с нов хладилник на прилична цена и добро качество.
 
Re: WTF is title??!?

Забравяш за caffeine и персонализирани резултати...

Нещо не можах да разбера какво точно имаш в предвид???
 
Re: WTF is title??!?

Имам предвид, че реаултатите са различни.
Кристяне, Динко говори, че техномаркет, не са си поставили title тагове в сайта си. Кво общо има алгоритъма на G.?!
 
Re: WTF is title??!?

Е значи затова нямат title. :)


Сигурно сайтовете от 200 000лв. не включват title в пакета.

знае ли човек... досега аз такъв не съм правил ;) ама предполагам сигурно има някакъв наръчник за такъв тип сайтове... някой ако има да сподели ;)
 
Re: WTF is title??!?

А най - тъпото е, че отварям technomarket.bg и ме пита на кой искам да отида, еми щом отварям .бг явно искам Българския ...
 
Re: WTF is title??!?

ахаа, аз друго имах предвид. Че е натискал този бутон много пъти и поради тази причинаму излиза като първи резултат. Но сега и намен ми излиза като първи. Ясно, недуразомение ;-)

Важното е че се разбрахме :) Вече и аз разбрах какво искаш да кажеш
 

Горе