SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с плащане от потребител combatsambo

Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

combatsambo, не твой, а ВАШ. Чети.

Ето ти прост въпрос (и ако въобще ще ми отговаряш, то да е на въпроса, а не оправдания някви):
Свършил ли ти е работата за 21лв и обещал ли си му пари за нея?

Да, свършил е работа за 21 лева и съм му обещал пари за нея и никъде не съм казал обратното.

Понеже е решил момчето да го пусне във форума проблема му с 21-те лева, аз отговарям също тук - парите ще си ги има в понеделник около 11 часа на обяд.

Други въпроси имаш ли борн или ще се върнеш към адвокатските си задължения към друг човек?

:)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Казвам, че при неизпълване на определен ангажимент, някои даже няма и да му платят, а човека казва, че в понеделник ще си има парите. Не съм казал, че не ги е заработил, но ако уговорката примерно е да пише един месец, като всеки ден изпраща по N-статии, то в случая не я е изпълнил.

Съгласен съм.
Но нито combatsambo каза (в прав текст), че е такава ситуацията, нито пише някъде нагоре за подобно нещо. За това и не го дискутираме...


Да, свършил е работа за 21 лева и съм му обещал пари за нея и никъде не съм казал обратното.

Понеже е решил момчето да го пусне във форума проблема му с 21-те лева, аз отговарям също тук - парите ще си ги има в понеделник около 11 часа на обяд.
Добре, цялата тема обаче е за това, че ти това му го обещаваш от повече от месец... А после той е некоректен (измиване на ръце му се вика).

Други въпроси имаш ли борн или ще се върнеш към адвокатските си задължения към друг човек?

:)
Лаконичните коментари по-скоро ме развеселяват, благодаря.
Иначе нищо лично към теб. Просто във форума се заформи спор и взех страна, за която мисля, че съм прав... Какво нередно виждаш.
Ти също имаш адвокати, гледам. :)
 
Последно редактирано:
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Аз поне разбрах че статии от denis няма да си поръчам.
То за 2 лев ще ме разнесе къде ли не.
За мен принципа е следния, дойде denis рева във формума "Помогнете". После отказва да пише статии и сега забавиха му малко парите и пак реве.
Извинявай за изразите denis но аз така виждам нещата.
Е ама стегнете се малко.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Борн, ето по това ще си направиш заключението каква е ситуациата.


denis каза:
Положителен. Мисля, че аз съм човекът за теб. Имаш ли възможност за плащане с ипей?

combatsambo каза:
Пиша ти това съобщение, утре като влезнеш да го прочетеш.

Трябва ми отговорен човек, който да му казвам кога ми трябват статии, той да сяда и да ги имам до няколко часа, а може и днес да поръчам, утре да ми ги пращаш и така всеки път. Трябват ми много сайт. Става дума за светски сайт, в който ще се набляга на личните мнения по дадени въпроси, за това заглавията които ми спомена ти ми харесаха много. Не става дума да се пише просто нещо скандално и жълто, а нещо интересно и то под ъгъла на мнение, а не новинарска статия. Надявам се ще се справиш, ще можем да ти поръчваме на седмица по-много статии, стига всичко да е наред. Даваш ми телефона си, когато ми трябва на дадена тема или няколко - пращам ти смс, ти ще ми имаш е-майла и ги пращаш, за да могат да ги качват хората.

За плащането, ще се разберем на колко лева натрупани да получаваш банков превод или по пейпал. Както се разберем.
Държа на отговора ти, дали ще е положителен или отрицателен - ти избери :)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Борн, ето по това ще си направиш заключението каква е ситуациата.

ОК, съгласен, че се е отнесъл с лека ръка.
Няма как да се разчита някой да е на линия постоянно, освен в офиса. :)
С фрилансърски неща гледам да не се занимавам, по възможност.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

ОК, съгласен, че се е отнесъл с лека ръка.
Няма как да се разчита някой да е на линия постоянно, освен в офиса. :)
С фрилансърски неща гледам да не се занимавам, по възможност.

За това и бях пуснал тема за фрилансърите, ако помниш. След нея ми писа много отговорен човек и си работим и ще продължим да работим.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

ОК, combatsambo. Искам да те попитам дали можеш да обещаеш публично, че ще пратиш парите в понеделник - 8 ноември, 2010. Колко, кога и т.н. Можеш ли?
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Ето, че излязох прав, пича не се е отнесъл сериозно към поставената задача. Как очаква да се отнесат към него. Все пак "comatsambo" излиза точен и ще му плати въпреки всичко. Поне аз така ги виждам нещата
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Работата стана серизона, иска се и "публично обещание" :D , я не се излагай повече ...
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Денис, приятелче, нямам нищо против теб и се радвам на всеки, който реши да изкарва сам парите си, а не да разчита на родителите си. Няма да коментирам повече отношенията ни, вече казах че ще си имаш паричките в понеделник, около обяд.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Аз поне разбрах че статии от denis няма да си поръчам.
То за 2 лев ще ме разнесе къде ли не.
За мен принципа е следния, дойде denis рева във формума "Помогнете". После отказва да пише статии и сега забавиха му малко парите и пак реве.
Извинявай за изразите denis но аз така виждам нещата.
Е ама стегнете се малко.
Не, че нещо, но и аз съм работил с него, не виждам да ме е разнасял.
Когато си се разбрал за нещо, трябва да си държиш на думата.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Иво, в такъв случай освен да кажа, че няма да му платя, защото не си е удържал на думата, че ще бъде коректен и сериозен и всичко ще е изрядно и няма да имаме проблем с него, а не на 2рия ден да каже - не искам да работя? :)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Не, че нещо, но и аз съм работил с него, не виждам да ме е разнасял.
Явно си е индивидуално.
Когато си се разбрал за нещо, трябва да си държиш на думата.

Риска на freelancer е това.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Аз поне разбрах че статии от denis няма да си поръчам.
То за 2 лев ще ме разнесе къде ли не.
За мен принципа е следния, дойде denis рева във формума "Помогнете". После отказва да пише статии и сега забавиха му малко парите и пак реве.
Извинявай за изразите denis но аз така виждам нещата.
Е ама стегнете се малко.
ами да посвършиш за мене това-онова, пък аз ще ти платя, след месец, може би, някой ден...
и да не ме разнесеш по форумите....
а?
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Я се осъзнайте бре "предприемачи" ! И двамата ги познавам и двамата сте ми приятели. НО едно голямо НО !!! combatsambo защо не осъзнаеш факта, че момчето те чака повече от един месец, а не 2 или 5 дни ??? Дали сумата е 21 или 21 000 значение няма. Тук става дума за мъжка дума момчета и понеже повечето от вас тръгват тепърва да правят бизнес ще Ви кажа едно бизнес се прави с мъжка дума ! И когато някои даде дума, че ще направи нещо значи, че ще го направи дори ако това му коства да преспи пред клона на банката. Е как така цял месец и отгоре нямаше време да идеш до банката ? Или пък толкова ли нямаш една карта да му преведеш от пейпал ? В крайна сметка въпроса повтарям пак не е до тия 20лева, а до това, че ставате смешни и двамата заради това. И тук 2-3 притурки се обадиха, че не бил си свършил работата вие четете или просто нямате работа петък следобед ? Дори и combatsambo си написа, че пича си е свършил работата да ама после не бил искал да върши друга, че кой глупак ще ти върши работата след като веднъж не си му платил ? Дайте ми 2-3 такива, че имам 3 празни работни места в офиса ... Денис ми е вършил работа всичко го направи както трябва без никаква забележка виждам и че на много други е свършил качествено и в срок поставените му задачи. Но пак питам ... от кога стана престъпно човек да си иска парите за свършената работа ?
Хайде със здраве и с добри чуства :)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Драго, уговорката беше да се работи за напред дълго време, да има постоянен ангажимент и той обеща това. Каза, че е коректен и сериозен. Повярвах му и реших, че това е човека. Нека човека, който сега работи за мен да каже дали има такива проблеми с парите. И не става дума за 20 лева, а за доста повече. Ясно е, че не съм взел насериозено ангажимента и че все някъде имам и аз грешка, признавам я. Просто не трябва да работя с хора, които не съм сигурен в тях, или просто малко по-трудно да се прави договорката. Това е. Парите казах, че ще ги има понеделник и въпроса е решен. Аз лично не желая да работя с него повече и то не заради темата, която е пуснал, а просто защото като се каже дълга работа, значи дълга работа, а не след 2 дена след започване на работата да му скимне, че не му се работи и аз да трябва да търся нов човек, да се обяснявам на хората с които работя, че трябва нов човек да търсим и тяхното време да отнемам. Както и да е.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Не го жалете Денис.
Има да ми връща 20 лв от един месец и се прави на разсеян. Бях работил преди с него. Една събота приплака, че е много закъсал и мога ли да му пратя 20 лв., щял да ги върне в понеделник. На всеки може да се случи да закъса и му пратих, като реших, че ако не може да ги върне поне ще ми напише някоя статия. Това беше в началото на октомври. И до ден днешен не ги е върнал. Даже оня ден ме изтри и от скайпа след като го питах за парите.
Така че не е много ясно в тоя случай дали combatsambo е виновен.
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Ебати сапунката....хаха :D Хора, вие полудяхте :)
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Не го жалете Денис.
Има да ми връща 20 лв от един месец и се прави на разсеян
Направи клиъринг с Комбата :).
 
Re: Проблем с плащане от потребител combatsambo

Детски истории.

Пламене и аз това си помислих, ако гогобг каже, че е от София, направо на него да му ги дам, или пък Денис не е съгласен :)
 

Горе