SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SMS разплащания

Re: SMS разплащания

Питал съм операторите за този вид услуга.
Отговора е че самите не предлагат номера с добавена стойност.
Предлагат го други фирми (явно който купуват от тях).
Казаха ми че месечната такса е около 200-300 лв.
Това си спомням, чесно казано си е ходене по мъките.
Но определено от цялата работа печелят фирмите около тях и то скромо, само около 50 %.

Не печелят по 50%!!! Голяма част от тази сума остава в мобилните оператори.
 
Re: SMS разплащания

Здравейте, да ви попитам 30000 смс-а за месец реалистична цел ли са ?
 
Re: SMS разплащания

Чак така ли ?
а колко е постижимото за месец ? за добре рекламиран сайт.
 
Re: SMS разплащания

30k на месец за 1к на ден, При конверсия (изпратен СМС към брой посетители) от около 0.5%, ще трябва да правиш около 200к уникални на ден. Всичко, разбира се, е условно, но хиляда СМС-а на ден си е голяма цифра за БГ.
 
Re: SMS разплащания

Да ви попитам и аз нещо. Някой знае ли нещо за tera-com . com ?
Тази сутрин се свърза човек от тяхната фирма с мен и ми предлагат да работя с тях вместо с мобио. Плс, ако някой знае нещо да сподели.

Мерси предварително :).
 
Последно редактирано:
Re: SMS разплащания

Да ви попитам и аз нещо. Някой знае ли нещо за tera-com . com ?
Тази сутри не свърза човек от тяхната фирма с мен и ми предлагат да работя с тях вместо с мобио. Плс, ако някой знае нещо да сподели.

Мерси предварително :).

Аз не бих им се доверил.
Само като гледам сайта им и се отказвам:

- Всичко си е на англииски - (за една фирма на международния пазар различните преводи е задължително).
- Доста линкове не работят, включително и този Created by
- Всичко изглежда че фирмата е някъде от US, обаче то брояч на Тиксото казва че си е баш Български сайта.
- И много малко посещения ми се виждат да имат. При положение че работят с толкова големи фирми в толкова държави.
 
Последно редактирано:
Re: SMS разплащания

Да ви попитам и аз нещо. Някой знае ли нещо за tera-com . com ?
Тази сутрин се свърза човек от тяхната фирма с мен и ми предлагат да работя с тях вместо с мобио. Плс, ако някой знае нещо да сподели.
А казаха ли защо да работиш с тях, а не с мобио? :)
 
Re: SMS разплащания

С компания за разплащания, която е българска и домейна и не е .bg не работя!!! Не, че това е достатъчно условие, но е добра предпоставка.
 
Последно редактирано:
Re: SMS разплащания

Мобио са коректни, не виждам причина човек да ги сменя, ако е доволен. А от "византийци" добро не чакай.
+1 макар да не мога да споделя повече информация (информацията не се отнася за тераком, да не вземе някой да разбере грешно).
 
Re: SMS разплащания

Мерси на всички за отговорите и аз мисля по този начин не съм супер доволен от цената на смс на мобио но пък съм доволен от корекноста и съпорта за туй реших да си остана с тях. А тези ми предлагаха някаде горе-доло към 0.16 ст на смс повече от мобио.
 
Последно редактирано:
Re: SMS разплащания

Аз имам сайт, с цел да не е реклама няма да му казвам името... имам смс разплащане на него. Минал съм през няколко доставчика на този вид услуга. Сега съм на Тераком. Като цяло съм доволен, нямам забележки.
Вече няколко месеца всичко плащат навреме и точните суми опоменати в договора. Фирмата наистина мога да кажа, че е една от най-голямите в България в този бранш. Хубавото е, че не са гърци :D
На колегата, който попита за тях мога да му кажа, да пробва.
Що се отнася за сайта, не мога да кажа нищо, по простата причина, че на него няма почти нищо... може би най-слабото им звено.
 
Re: SMS разплащания

Аз имам сайт, с цел да не е реклама няма да му казвам името... имам смс разплащане на него. Минал съм през няколко доставчика на този вид услуга. Сега съм на Тераком. Като цяло съм доволен, нямам забележки.
Вече няколко месеца всичко плащат навреме и точните суми опоменати в договора. Фирмата наистина мога да кажа, че е една от най-голямите в България в този бранш. Хубавото е, че не са гърци :D
На колегата, който попита за тях мога да му кажа, да пробва.
Що се отнася за сайта, не мога да кажа нищо, по простата причина, че на него няма почти нищо... може би най-слабото им звено.

Кажи го този сайт спокойно. Защото сега хубаво че си даваш мнението ама първи пост и ..... . Иначе няма лошо да си доволен от Тераком. :)
 
Последно редактирано:
Re: SMS разплащания

Въпросното дружество не си е обявявало никога отчетите в търговския регистър. Навсякъде се изписва като Tera Communications SA (последното е съкращение, което обикновенно се ползва в гръцкия език[не само]). Дефакто името им е Теракомм ООД.

Информацията, която аз имам е, че са коректен партньор. Но горепосочените факти, биха ме отказали да работя с тях.
 

Горе