SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

Шефе прати нова, че жената ми я конфискува и сега не си говорим :)

Тя жена ти е добра душа, иска да ти купи нещо, ама ти не си се усетил :D

Като ти купи, ще се успокои и ще я върне ;)
 
Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

Може ли да вдигна ръка и да попитам нещо по активацията на акаунтите в сайта и картите :)
Получих картата, направих си акаунт в notebook.bg, (не получих на мейла потвърждение с данните ми за вход в сайта и предложение да си запазя някъде този мейл, а би било "найс" ;) ). После писах до посочения info мейл, мило писмо с номера на картата и молба да активират за потребителското ми име в сайта тази карта за отстъпки и пак не получих нищо като отговор. Това ли е нормалната кореспонденция при активация на карта? Мога да си влизам в акаунта, виждам си данните, но как да разбера дали е минала успешно активацията на картата за акаунта ми?
 
Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

Потвърждение за създаване на акаунта би трябвало да се получи. Ако не сте получили двамата с Клокси, значи има проблем, за който ще съобщя.

Активирането на акаунта към ВИП се прави ръчно и е възможно да не сте получили мейл, че сте станали ВИП. Ще поддържам обратна връзка, ноутбук са ми само клиент за СЕО, но софтуерът се прави от трети лица. Каквото мога, ще съдействам.
 
Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

не получих нищо като отговор. Това ли е нормалната кореспонденция при активация на карта? Мога да си влизам в акаунта, виждам си данните, но как да разбера дали е минала успешно активацията на картата за акаунта ми?

+1
 
Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

И аз днес си получих моята карта и като повечето от вас веднага почистих монитора на преносимото животинче. :) Не ми остана време да я регистрирам утре ще свърша тази работа.
Мерси, много добре изглежда. Сигурен съм, че ще влезе в употреба.
 
Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

Аз се регистрирах там, но останах с впечатлението, че някъде трябва да си вкарвам данните от картата? Или не чета внимателно...

bgkulinar: "...Първо - трябва да се регистрирате в www.notebook.bg, след което да пратитe имейл на info @ notebook.bg от мейла. с който сte регнатi, в който да напишетe кое е потребителското ви име в notebook.bg и номера на картата си. След като ви отбележат, ще пазарувате всички лаптопи с 2%, а аксесоарите - с 5% отстъпка. след вход в системата."
 
Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

И аз се регистрирах, но не получих обратна връзка от системата на сайта, че моя профил е активен. Но все пак мога да си влизам с потребителско име и парола в сайта. Проверих и връзката със сървъра на колегите от Маг студио, не изглежда да е мрежов проблем или блокиране на IP....
 
Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

Проверих и връзката със сървъра на колегите от Маг студио, не изглежда да е мрежов проблем или блокиране на IP....

И времето е хубаво днес, настроението е супер. Но няма писмо.
 
Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

Но няма писмо.
А, можеш ли да се логваш?

И аз се регистрирах, но не получих обратна връзка от системата на сайта, че моя профил е активен. Но все пак мога да си влизам с потребителско име и парола в сайта. Проверих и връзката със сървъра на колегите от Маг студио, не изглежда да е мрежов проблем или блокиране на IP....
Това, че не се получава обратно писмо за потвърждение, вероятно е пропуск и ще уведомя управителя на дружеството. Нека този малък проблем не ви спира да се регистрирате.

Ясно е, че сме в издънка, но както писах по-рано, ще се постарая да съдействам максимално, за да може да пазарувате максимално удобно.

P.P. До момента регнати от форума и с ВИП статус са:

peter.marinov
denkata
Иво Апостолов
cloxy
traki
gvv
Malicieux
Andon
lam3r4370

Огина също го съзрях, но тъй като не е дал адрес за получаване на ВИП карта, не можем да го направим ВИП.

Приятно пазаруване.
 
Последно редактирано:
Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

А, можеш ли да се логваш?

Това, че не се получава обратно писмо за потвърждение, вероятно е пропуск и ще уведомя управителя на дружеството. Нека този малък проблем не ви спира да се регистрирате.

Ясно е, че сме в издънка, но както писах по-рано, ще се постарая да съдействам максимално, за да може да пазарувате максимално удобно.

P.P. До момента регнати от форума и с ВИП статус са:

peter.marinov
denkata
Иво Апостолов
cloxy
traki
gvv
Malicieux
Andon
lam3r4370

Огина също го съзрях, но тъй като не е дал адрес за получаване на ВИП карта, не можем да го направим ВИП.

Приятно пазаруване.

Щом можем да се логваме няма какво да ни спре да пазаруваме. На Огина адреса е http://oggin.net/ пратете му номера на VIP картата като линк в някой коментар на блога му :)
 
Re: ВИП карти за notebook.bg за членове на форума

Утре ще разберем какво е станало :(.

Що го оплаквате сайта, нищо му няма, даже си влизам с потребителското име и парола като пич.
 

Горе