SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вицове

Re: Вицове

Учителка наказала първокласник да напише на дъската 500 пъти „Няма да стана хакер като баща си”. Момчето излязло и написало
{
Nakazanie ()
For (i = 1 ; 500;)
Printf “Няма да стана хакер като баща си”;
...i++;
}
Хванах му замисъла, но интересно на какъв език е това, че не се сещам за такъв, на който това да сработи ;)

А от мен една мисъл на програмист:
"Генерирането на случайни числа е прекалено важно, за да бъде оставено на съдбата"
 
Re: Вицове

Хванах му замисъла, но интересно на какъв език е това, че не се сещам за такъв, на който това да сработи ;)

А от мен една мисъл на програмист:
"Генерирането на случайни числа е прекалено важно, за да бъде оставено на съдбата"

Podpis%20C++.jpg
 
Re: Вицове

За какво фантазират жените?

Секс сред природата

58 процента от българките споделят, че искат да бъдат обладани под открито небе.

Има много привърженички на кърския секс, които са готови да пътуват с часове, за да открият подходяща царевична нива или пък да се търкалят по мравуняците в градската градина за радост на патрулиращите полицаи...

Как да го осъществите в домашни условия?

Не забравяйте, че звезди има и над балкона ви. Половин кофа оборски тор за аромат и два-три щуреца за звуков фон са всичко, което ви е необходимо, за да се почувства тя така, сякаш я любят в цъфналата ръж на Робърт Бърнс.
 
Re: Вицове

За какво фантазират мъжете?

Секс на стадиона

Макар да не си го признават, голяма част от мъжете преживяват нещо като оргазъм, когато гледат футбол. Дълбоко в подсъзнанието си всеки българин си мечтае да вкарва под оглушителния рев на агитката. Така че, ако искате да дарите любимия си с върховно преживяване, превърнете секса в решително дерби.

Как да го осъществите в домашни условия?

Покрийте паркета в хола с чимове. Извикайте съседите за публика. Ако партньорът ви е от ЦСКА, облечете екип на "Левски". ( В този случай особен смисъл ще придобие скандирането на агитката "К.. за "Левски", оле!"). В кулминационния момент е добре някой от публиката да извика "Господ е българин", а другите да започнат да хвърлят бомбички и димки.
 
Re: Вицове

Седят трима рибари в една лодка, ловят риба. Нощ е, но започва да се развиделява.
Единият рибар: - Слънцето изгрява !
Вторият: - Ех, откога не съм виждал толкова красив изгрев !
Изведнъж третият рибар бута първите двама от лодката във водата.
Онези изплуват: - Това пък за какво беше ?!
- Първия за офтопик, втория за флуд !
- Абе ти съвсем си откачил ?!
Онзи взема греблото и баа-ам по главите им както са си във водата:
- А за обида - БАН !
 
Re: Вицове

Хванах му замисъла, но интересно на какъв език е това, че не се сещам за такъв, на който това да сработи ;)

А от мен една мисъл на програмист:
"Генерирането на случайни числа е прекалено важно, за да бъде оставено на съдбата"

c++ , тръпки ме побиват само като си помисля, че има хора дето програмират на това. :eek:
 
Re: Вицове

Баща вижда сина си в банята да си слага червило и учудено :eek: го пита.
Сине ти да не си гей?
Сина отговаря не тате аз съм принцеса.:D
 
Re: Вицове

Седят трима рибари в една лодка, ловят риба. Нощ е, но започва да се развиделява.
Единият рибар: - Слънцето изгрява !
Вторият: - Ех, откога не съм виждал толкова красив изгрев !
Изведнъж третият рибар бута първите двама от лодката във водата.
Онези изплуват: - Това пък за какво беше ?!
- Първия за офтопик, втория за флуд !
- Абе ти съвсем си откачил ?!
Онзи взема греблото и баа-ам по главите им както са си във водата:
- А за обида - БАН !

:D :D Добреееее!
 
Re: Вицове

Само в българския език има:
- израз, в който сравнителната степен е по-силна от превъзходната. Това е изразът: "Най ми се ебе, ама по ми се пие".
- израз, който едновременно звучи като отказ, съгласие, въпрос и възклицание - това е отговорът на въпроса "Ще пиеш ли една ракия?" - "А не, бе!"
- има израз, съдържащ в себе си едновременно и трите основни времена - минало, настояще и бъдеще: "Ей ся ти ебах майката!"
- има дума с три предлога - ИЗ-ПО-НА-СРАХМЕ СЕ!
Има ли език, в който да има една такава дума, която да може да замести всяка друга дума в този език? Няма! А на български има – това е думата "такова"..
М/у другото само в българския език има 4 степени за отдалеченост: ДАЛЕЧЕ,ПО-ДАЛЕЧЕ,НАЙ-ДАЛЕЧЕ И....НА МАЙНАТА СИ:)
 
Re: Вицове

Преди срещата България - Англия журналист пита Капело и Матеус:

Господа, от кои клубове ще викнете играчи?

Капело: - 11 от Юнайтед, 5 от Челси, и по трима от Арсенал и Сити

Матеус: - 11 от БИАД, 6 от Син Сити и 5 от Планета клуб.
 
Re: Вицове

Двама младежи се любят край реката. Той свършва. Тя:
- Скъпи, ако забременея и родя, как ще кръстим детето?
Той си сваля презерватива, връзва го на възел, хвърля го в реката и казва:
- Ако се измъкне оттук ще го кръстим Мистер Сенко!
 
Re: Вицове

За мача България-Англия:
Kапело викнал 6-ма от Манчестър Сити, 5-ма от Юнайтед, 3-ма от Челси и 2-ма от Ливърпул!
Лотар Матеус извикал - 6-ма от Син Сити, 5-ма от Найтфлайт, 3-ма от Биад и 2-ма от Планета клуб!
 
Re: Вицове

- г-н Матеус, откъде ще набирате играчи за мача с Англия?
- Как от къде?! От изтрезвителя!
 
Re: Вицове

- г-н Матеус, откъде ще набирате играчи за мача с Англия?
- Как от къде?! От изтрезвителя!

:D той и той е за там ама кво да кажем.
 
Re: Вицове

Двама приятели заминали в англия да си търсят работа и останали без пари само с един долар.
- Единият казал даи да хапнем нещо все ще намерим нещо за един долар.
- другият казал добре.
Отишли в един ресторан поискали менюто и понеже не знаели английски гледат само цените.
- а ето нещо за 50-цента
- поръчаи си първо ти ако е хубаво ще си поръчам и аз да не изхарчим целият долар.
Поръчали след малко идва сервитьора и носи една филийка намазана с уасаби ( много люто ) отхапва си и от лютото започва да му текът сълзи.
- как е добре ли е.
- да много е вкусно много е вкусно
- а що плачеш.
- сетих се за майка ми почина миналата година.
Поръчва си и другият отхапва и започват да му текът сълзи.
- а сега ми кажи защо плачеш ти.
- епа и аз плачем за майка ти.
- що?
- че умре та неможе да ти е*ем пи*ката майчина.
 

Горе