SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Аз лично съм разочарован от някои факти около състезанието :) Примерно, че е разрешено да си със стар домейн ... Ако се включи някой с домейн, който е доста стар и е добре оптимизиран с висок PR ще е въпрос на часове да се качи най - горе .. :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Състезанието е най-близо до реалните условия. Трябва да сте благодарни, че не пуснахме да се състезавате по съществуваща ключова дума. :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Аз лично съм разочарован от някои факти около състезанието :) Примерно, че е разрешено да си със стар домейн ... Ако се включи някой с домейн, който е доста стар и е добре оптимизиран с висок PR ще е въпрос на часове да се качи най - горе .. :)
не е точно така ...
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

morkov4o : докато продължаваш да вкарваш нови връзки със същото темпо :)

поуките от лъгуга и seocontest2008 показват, че е добре да пазим сили за финалната права :)
 
Re: Измама в avtorentacar?

Re: Измама в avtorentacar?

Може да репортнеш сайта на гимназията.

Не можем да дисквалифицираме участника, защото не знаем дали линкът е сложен от участника или от негов недоброжелател ;).

БТВ, има отделна тема за състезанието.
 
Re: Измама в avtorentacar?

Re: Измама в avtorentacar?

@avtorentacarizmama

Защо се занимаваш с това дали има скрит линк или не ? Ако участваш в състезанието гледай да класираш добре твоя сайт.
 
Re: Измама в avtorentacar?

Re: Измама в avtorentacar?

Участник със скрит линк: http://avtorentacarizmami.wordpress.com/

Дали е само той:mad:

Хах, мерси че спомена но можеше да пишеш и на мен...

Помолих администратора на онзи сайт да ми сложи линк, но не знаех че ще го направи скрит...

Ще го накарам да го махне преди гугъл да ме изхвърли:confused:
 
Re: Измама в avtorentacar?

Re: Измама в avtorentacar?

Отговорността носи този който слага линка, а не този към който е насочен. Всеки носи отговорност за личните си деяния. От такава гледна точка според мен не си застрашен от гугъл.

Хах, мерси че спомена но можеше да пишеш и на мен...

Помолих администратора на онзи сайт да ми сложи линк, но не знаех че ще го направи скрит...

Ще го накарам да го махне преди гугъл да ме изхвърли:confused:
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Бих препоръчал активно групиране, защото, както Нетсърфър отбеляза, братята Индо-незийци вече са на първа страница ;).
 

Горе