SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Не.

П.С. Не мога толкова кратък отговор да публикувам...
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

budalata : ха на бас, че да :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

uluble_com : изненадващо е за тези които не следят състезанието :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

"Казвам ти дъще, сещай се снахо" ли беше приказката?
Съвсем изгубих нишката на разговора.
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Ученото си е учено. Чичо ви Оггин се върна на върха. Все пак има една седмица.
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Това стана преди 3-4 дена...
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Който иска риъл тайм коментари, да ми пише на лични, ще го чарджна некой лев и ще му давам почасови статистики за движението на домейните в състезанието :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Имаме си победител на първия етап на Играта и това е участникът с www.avtorentacar-bulgaria.com

Очакваме да публикува кода, който му е изпратен, за да може да си получи парите.
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

На победителя - честито, на организаторите - браво :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Кодът е публикуван, благодаря на всички за подкрепата.

По решение на екипа спечелената сума + още известни средства от нас ще отидат за изключително благородна кауза.

Отново благодаря и наздраве :)
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Честито на победителя в междинната контрола, поздравления за организаторите и спонсорите и късмет на всички участници до финала!
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Поздравления за организаторите и всички участници в надпреварата. За мен сеото е загадъчна и трудна материя, но не съм и предполагал че има толкова много способни и отдадени на целта SEO-та в България. Пътят до крайната ви цел е дълъг и трудоемък, но половината мина :)

Честито на Огин и компания за победата на този етап, Доста труд и линкове сте вложили и мисля че след състезанието няма да има друго на първо място в гугъл свързано с авро, рент и кар освен вашия сайт :) Поздравления и за намеренията за оползотворяване на спечеления награден фонд.

Пожелавам здрави линкове и сносно съдържание на всички.
Успех
 
Re: Второ БГ SEO състезание с награден фонд

Евала на огин за ентусиазма и положение труд, сигурен съм, че ще генерира още печалби от сайта, успех!
 

Горе