SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мнение за хостинг

Re: Мнение за хостинг

MUTI не си прав. Има клиенти, които изкарват по над 60 70 лева на ден и хостинг ъпгрейд от 5 на 10лв. им се вижда скъп ... Също има случаи на такива, които са си взели най-евтиния нает сървър в момента, правят по $6000/m. и рестартират по 2 пъти на ден и не искат по-мощен ... MUTI - относно Кюхостера да.

Доста извън темата вече (ако въобще има тема)...
Интересно ми е защо винаги правим сметките с парите на другите?
От тези 60-70 лева на ден, не се знае колко отиват за:
- Копирайтъри
- Линкове
- Друго СЕО
- Счетоводител
- Адвокат
- Дизайнер
- Програмист
- Доставчик

Не, че нещо, но надничането в чуждата паница е невероятно кофти навик, който имаме. И аз сигурно не правя изключение...
 
Re: Мнение за хостинг

Иво прав си спирам ... темата се изкриви. За тия 60 лева знам със сигурност one-man army няма такива екстри като райтъри етц. Става дума за адсенсе, а другия случай за 18+.
 
Re: Мнение за хостинг

Мерси, че не си дадохте мнението а ме нападнахте както обикновено. Ако прегледате постовете ми ще забележите че в 2-3 от тях съм споменал за посочената фирма ИЦН, от която също съм много доволен. Във всички други случаи пипа по теми които ме интересуват.
За какво му викате на това форум, нали това ,му целта, като имаш питане да споделиш мнение и да получиш конкретни отговори.

Не знам как го разбрахте това че са едно и също нещо с Уебексперт, защото никой не ми подадете конкретна информация формация.

Надявам се поне някои да ми подаде конкретно мнение!!!
 
Re: Мнение за хостинг

Мерси, че не си дадохте мнението а ме нападнахте както обикновено. Ако прегледате постовете ми ще забележите че в 2-3 от тях съм споменал за посочената фирма ИЦН, от която също съм много доволен.
Ако ги погледнем реално се вижда, че единственото, което постваш са мнения за въпросната компания или други компании със същите собственици.
Във всички други случаи пипа по теми които ме интересуват.
За какво му викате на това форум, нали това ,му целта, като имаш питане да споделиш мнение и да получиш конкретни отговори.
Когато всички мнения, които имаш са във възхвала на една компания и пишеш само за това, на това му се вика реклама.

Не знам как го разбрахте това че са едно и също нещо с Уебексперт, защото никой не ми подадете конкретна информация формация.

Надявам се поне някои да ми подаде конкретно мнение!!!
Виж whois на домейна. Виж собствениците на дружеството в Търговския регистър.

Нямам никакво отношение спрямо самите услуги на webexpert, защото не съм ги ползвал.
 

Прикачени файлове

  • websys.jpg
    websys.jpg
    14.7 KB · Преглеждания: 0
Re: Мнение за хостинг

Мерси за отговора. Не се бях сетил да гледам търговския регистър, въпреки че има някои различния, разбира се косвени.
Имам доста постове и само в първите ми няколко съм споменал за въпросната фирма и то е било по темата хостинг. Възможно е и някъде да съм се увлякъл. В повечето от постовете ми съм отговарял на съвсем различни теми(разбира се в сферата, която ми е интересна).

Все пак мерси за отговора, това бе полезна информация за мен.
 

Горе