SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Осчетоводявана на разходи към GoDaddy

Re: Осчетоводявана на разходи към GoDaddy

VALUE ADDED TAX ID: EU826010755 това се мандахерца в рецептите на татенцата.

Никъде не го видях на рецептата за абонамента към аукциона. Иначе това доста би улеснило нещата.
 
Re: Осчетоводявана на разходи към GoDaddy

attachment.php


Това е в писмото, защото не пазя рецептите.
 

Прикачени файлове

  • godaddyvat.jpg
    godaddyvat.jpg
    14.9 KB · Преглеждания: 0
Re: Осчетоводявана на разходи към GoDaddy

Еми ще чакам да видя какво ще излезе с домейните.
 
Re: Осчетоводявана на разходи към GoDaddy

Една последна разписка от купн хостинг

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • godaddyvat2.jpg
    godaddyvat2.jpg
    10.4 KB · Преглеждания: 0
Re: Осчетоводявана на разходи към GoDaddy

Интересен факт, който видях днес, е че ако избереш за валута евро, те насочва за плащане към Godaddy Europe LTD, но не ми се разправя с ДДС декларации и за това и си минах на доларово плащане.
 
Re: Осчетоводявана на разходи към GoDaddy

То това е по-добрия вариант ако си регистриран по ДДС. Поне можеш да ползваш данъчния кредит...
Ако си регистриран по ДДС (съм) и ако купуваш услуга или стока от ДДС регистрирана компания с валиден EU VAT номер търговеца НЕ начислява ДДС-то, а ти си го самоначисляваш тук. Вътрешнообщностна доставка се води. И е много тегаво да купиш нещо от Германия (19% ддс) и да си начислиш тук 20% ддс примерно. Но е факт. Доказвам с документи.
 
Re: Осчетоводявана на разходи към GoDaddy

Steliyan, нали ползваш данъчен кредит, каквво те брига дали е 19 или 20% ДДС-то?
 
Re: Осчетоводявана на разходи към GoDaddy

като им знам съпорта на ГоДеди мога да си представя счетоводството им (дебели гримирани лелки мразещи всичко живо що е от втория меридиан надясно)
 

Горе