SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Плъгин SEO за wordpress

Re: Плъгин SEO за wordpress

при абсолютно равни други условия

Няма такива абсолютно равни други условия.

При линкването към двете страници, единия линк е преди другия и това дава различно отражение.

Връзки намиращи се по-високо в страницата получават по-голяма тежест (PR/Link Juice). :eek:

Това вече е доказвано и то отдавна. ;)
 
Re: Плъгин SEO за wordpress

Викторе, мисля, че след този резултат, трябва да обявиш твърденията са за пълни глупости.
Към днешна дата, този с метата дори не е индексиран при абсолютно равни други условия.
Мета описанието ако влияе на SERP въобще, то това влияние е по-скоро отрицателно.
Мога само да се усмихна, като чета заключенията ти. :D

Още от предния си пост, ако забелязваш спрях да коментирам по темата, даже мислех само с репутация да приключа с това предъфкване на един и същи борш но не ми позволява да ви давам такава тъй като съм ви давал и на двамата скоро.

ПП. Мартине, абсолютно! Да не говорим за дубликейт контента... ( И двете страници са идентични. ;) )
 
Re: Плъгин SEO за wordpress

Няма такива абсолютно равни други условия.

При линкването към двете страници, единия линк е преди другия и това дава различно отражение.

Връзки намиращи се по-високо в страницата получават по-голяма тежест (PR/Link Juice). :eek:

Това вече е доказвано и то отдавна. ;)

Линка към сайта с метата дори е преди този без.
 
Re: Плъгин SEO за wordpress

Мога само да се усмихна, като чета заключенията ти. :D

Още от предния си пост, ако забелязваш спрях да коментирам по темата, даже мислех само с репутация да приключа с това предъфкване на един и същи борш но не ми позволява да ви давам такава тъй като съм ви давал и на двамата скоро.

ПП. Мартине, абсолютно! Да не говорим за дубликейт контента... ( И двете страници са идентични. ;) )

Аз моите заключение ги доказвам, не съм латерна като теб, дето само плямпа глупости.
 
Re: Плъгин SEO за wordpress

Линка към сайта с метата дори е преди този без.
Човека ти каза на чист български, че няма такова нещо като равни условия като даде само един от множество примери за това.
Хващаш се за сламки като удавник!

Аз моите заключение ги доказвам, не съм латерна като теб, дето само плямпа глупости.

А, аз ще те помоля да започнеш да си мериш приказките о всемогъщи оптимизаторе, ти изобщо имаш ли си понятие от това за което дрънкаш!? :confused:

Ако на това смешно твърдение по-горе викаш доказателство аз съм транвай! :confused:

Към днешна дата, този с метата дори не е индексиран при абсолютно равни други условия.
Мета описанието ако влияе на SERP въобще, то това влияние е по-скоро отрицателно.

1. "Абсолютно равни условия" - подобна глупост няма!
2. "дескрипшъна ако влияе то е отрицателно" - Още по-голяма глупост!

И всички тея съждения на базата на това, че страницата не била в серп-а още...

Спестих коментара си в предния пост тъй като си дървена глава и се надявах да приключим с дискусията, но няма да оставя никой самозван новоизлюпен "сео оптимизатор" да ме нарича латерна и че редя глупости, ще ме извиняваш за тона, до сега ти мълчах и се съобразявах, като се придържах към добрия тон.
 
Re: Плъгин SEO за wordpress

И аз съм доста доволен от "All in One SEO" от много време го ползвам за блоговете си и показва много добри резултати. Но тези резултати не зависят само от таговете. По важно е да имаш повече СЕО ориентирани референтни линкове и уникално съдържание.
 

Горе