SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Получихте ли първия си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

1. Кода е в профила на "подробности за плащането"
2. В същата страница от т.1 пише какво трябва да носиш
3. Не се удържат пари при WU, за чековете не знам
4. Има една гoляма тема относно декларирането на адсенс прихода и НАП във форума

ps - само на мен ли в подробностите за плащането ми хвърля грешка?
Не стига, че се забавиха толко ами ги пуснаха точно, когато банките затварят и то без наличен все още код...
Няма късмет тоя месец.. :D
 
Последно редактирано:
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Сори за 2-та последователни поста, но за интересуващите се:
В новия скин на Адсенс инфото за плащането се показва, докато при стария хвърля грешка (поне при мен).
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Аз при новия не видях, но на стария имам.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Реших да не отварям нова тема и да пусна въпросите си тук, защото до сега не съм получавал плащане от AdSense:

Да не забравиш да се регистрираш по ДДС преди да вземеш парите. Това е първото, кеото трябва да направиш, а за данъците ще мислиш след една година.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Вече има в акаунта:плащане в процес +++, браво на Гугъл. За първият работен ден след почивките и пари ще има.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Вече има в акаунта:плащане в процес +++, браво на Гугъл. За първият работен ден след почивките и пари ще има.

Потвърждавам! И при мен има плащане в прогрес.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Симпатяги, бихте ли ми обяснили - стъпка по стъпка, как да постъпя, за да получа първия си превод чрез wester union? Колко се бави този превод? И най-важното какво аз трябва да направя, за да си взема парите без проблем?
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Печатиш страницата и отиваш в най близкия клон. Поне аз така правя.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Ако обичате кажете ми - Как да проверя дали съм си вкарал ПИН кода (за адсенс), който получих като писмо от Гугъл? Писмото го получих преди два месеца и не помня дали си вкарах пин кода. Изчетох написаните инструкции в адсенс профила ми, но не открих никъде дали съм си написал пин кода.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Ако в сметката ти има себестойността на ваучера значи си го вписал.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

А ако не съм го вписал, не виждам никъде къде мога да го впиша! Подскажете ми ако обичате!
1 Влезте в своят AdSense профил от https://www.google.com/adsense
2Кликнете табулатора Моят профил
3Продължете до страницата История на плащането
4Кликнете връзката Моля въведете своя ПИН
5Кликнете Изискайте нов ПИН
Точка 4 и 5 ги нямам в моя профил! Възможно е да съм въвел пин кода, но съм забравил.
 
Последно редактирано:
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Като отидеш на "Моят профил" и нямаш голямо червено каре с надпис "Не сте въвели ПИН......", значи всичко е ОК.
Поне при мен е така в 2 различни профила, към които имам достъп - единия активиран, другия - не. (става въпрос за стария скин)
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Здравейте, днес отидох да си взема първия превод от Адсенс, носех си цялата информация, която пише, че ще ми трябва - номера, лична карта, адреса, сумата и т.н.

Но от банката ми казаха, че трябва да се въведе някакъв таен отговор, който аз трябва да им кажа. Да ви се е случвало нещо подобно? Идея си нямам какъв е тоя отговор, от банката отказаха да ми кажат въпроса към него, а в профила ми в Адсенс нищо не се споменава за това.

Моля ако някой може да помогне, спешно е :)
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Нищо не трябва да им казваш. От миналия месец гугъл изпращат като съобщение индивидуален клиентски номер "Идентификационен номер на клиент" и те като не знаят какво е, предполагат че трябва да го знаеш и да им го кажеш, за да ти дадат парите. Няма такова изискване, но се застраховат :) Виж го в акаунта си и им го кажи.
Пътят до него е: извършено плащане.. подробности => влиза се в страницата "история на плащането"=> отдолу има линк извлечение на приходите и там ще си го видиш, най-отгоре в дясно.
 
Последно редактирано:
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Всъщност трябва да каже MTCN номера (който е номер на плащането), а не на клиента


освен номера на плащането, той си го е носил него, в съобщението има друг номер, Идентификационен номер на клиент (моят е с 10 цифри, но не знам дали на всички са по толкова)
 
Последно редактирано:
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Customer ID - това е номера предполагам? Ако е така, много благодаря :)

А иначе MTCN номера им го дадох вече, но явно не е достатъчен :(
 

Горе