SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Получихте ли първия си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

В ОББ, а преди това и в едно Change бюро ми казаха същото.... това, което ме обърка е, че искаха някакъв таен отговор към таен въпрос или нещо такова :)

Сега пак отивам, дано този път да стане :)
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Последният път ми казаха, че са ми написали името в коментарите като съобщение.
Отиди в някоя нормална банка - SG, ЦКБ примерно.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Точно в ЦКБ имах проблеите с този таен въпрос и аз:
http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=12739
Това миналия месец. Този месец обаче никой не ми поиска номера ...
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Току що си взех парите от тази банка. Учудвам се как всеки път една и съща жена ме обслужва и всеки път се стресира като чуе Google ...

Един път ми искаха телефонния ми номер, но този път нищо - само това, което трябваше да и се даде.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Мен в ЦКБ в Приморско ме гледаха като луд... и ме попитаха... "Тук има един номер... за пръв път го виждам, може би няма да стане..." и аз казах, номера е XXXXXXX съвпада нали?, жената се стресира...
хаха

После ме попита дали работя в Google... казах и че съм сътрудник и ме погледна още по-странно.

Накрая ми даде парите...

п.с. забелязвам че плащанията се правят в 2 ч. българско време, т.е. 00 в Иралндия, на датата на която за пръв път сте получавали пари.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Потърсих доста из форума за отговор на моя въпрос да не пълня излишно, но не намерих. Ако дублирам се извинявам.

Въпросът ми е: има ли вариант да се продължи с Уестърн Юниън, ако месечния приход от адсенсе надвиши 5000$?
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Има и ограничението е 10к. Просто се раздробява на няколко превода.
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

айде да повдигна една любима стара тема :)
парите тръгнаха. а дали ще дойдат пред коледно или след коледно
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

Досега винаги са идвали преди католическата Коледа. С други думи, надписът "плащането е в процес" утре би трябвало да се промени, ако не му повлияят издънките от последните месец-два.
 
За: Re: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Миналата година на 23 Декември извършиха плащане...Дано и тази година да е така, лично от мой наблюдения когато в акаунта се появи /плащане в процес /, плащането се извършваше на следващият ден след обяд.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Снощи имаше направено плащане. Днес отново са върнали плащането в процес... не мога да ги разбера.
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

Приходите от адсенс намаляват, за сметка на това често ги забавят :).
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

Приходите от адсенс намаляват, за сметка на това често ги забавят :).


Ама много намаляват, вече съм се заел усилено да търся друга алтернатива за сайтове за обява за чужбина, но за сега нищо интересно :(
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Миналата година взех парите на 21 а сега все още е "Плащане в процес"...
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

Ето защо съм се замислил да сменя Адесенс с друга алтернатива. Последно време започнаха много да ме изнервят, с кликове, с цени, със супорта им....
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

е стига повтаря де ... разбрахме. сменяй ги и това е. аз няма да ги сменя.

къде другаде ще видя 2 евро за 1 клик или средна цена за месеци наред над левче.

хората са писали. до 31-ви ще дадем парите. това че идват по-рано е бонус, а не задължение
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

е стига повтаря де ... разбрахме. сменяй ги и това е. аз няма да ги сменя.

къде другаде ще видя 2 евро за 1 клик или средна цена за месеци наред над левче.

хората са писали. до 31-ви ще дадем парите. това че идват по-рано е бонус, а не задължение



flasher, теб какво те касае тогава това, та се намесваш тук...
Хайде малко по спокойно / ти обичаш Адесенс, аз не..изказах мнение / не забравяй че все още ти дължа една червена точка тук...Въздържам се ама ще си я получиш накрая.
 
За: Получихте ли първият си wester union превод?

За: Получихте ли първият си wester union превод?

ми и аз ти дължа още една тук и рано или късно ще си я получиш ама не по глупавите твои причини като щото той ми даде а защото не ми харесват някои твои изказвания.
след като от една страница 4 мнения са твои, а две от тех са почти еднакви и то само някакви мрънкащи и безмислени ще си ги коментирам както си искам
 

Горе