SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Репутацията в форума

Статус
Not open for further replies.
Re: Репутацията в форума

Кефя се много на колегата Виктор Шапилов, защото винаги много подробно и сериозно се аргументира и дори приемам повече от доводите му по настоящата тема, обаче оставете шаренийката и закачките на мира, готини са, смял съм се със сълзи на някои от коментарите, знам че не това е целта на форума, но все пак нека да има и забавление, за къде сме без него ... :p
 
Re: Репутацията в форума

Кефя се много на колегата Виктор Шапилов, защото винаги много подробно и сериозно се аргументира и дори приемам повече от доводите му по настоящата тема, обаче оставете шаренийката и закачките на мира, готини са, смял съм се със сълзи на някои от коментарите, знам че не това е целта на форума, но все пак нека да има и забавление, за къде сме без него ... :p

Моля те, не го насърчавай! :eek::eek::eek::eek:
 
Re: Репутацията в форума

Хаха Мартин как се оцъкли... :D

Иначе какво да ме насърчава човека, както спомена и bgkulinar,
най малкото в пазара подобно нещо ще е повече от полезно, но както и да е де, пределно ясно е, че не ти се занимава.

Вземи оправи поне проблема с рязането на коментарите, или ако толкова искаш да са къси сложи един лимит на инпут полето. ;)
 
Re: Репутацията в форума

Обвързана ли е добрата репутацията с някакви привилегии?
Ако да, какви?
Питам, защото въведох такава система в мой проект, та за идеи ..
 
Re: Репутацията в форума

репутацията да стане неанонимна. много пубери тука дават червено за правописни грешки и тн.
поне да ги знем кои са темерутите на форума.
 
Re: Репутацията в форума

репутацията да стане неанонимна. много пубери тука дават червено за правописни грешки и тн.
поне да ги знем кои са темерутите на форума.
Аз лично съм ти дал няколко!
 
Re: Репутацията в форума

Тва с репутацията съкс, просто защото има хейтърчета, които гласуват без реална обосновка и ясна логика. Според мене това е основа за интриги, а не за колегиално отношение и добър тон. Току що за един пост получих зелено и червено, ми не искам да ми оценяват поста, а да изразят реално мнение. Така има диалог ма*ка му, иначе става безинтересно обсъждането на даден проблем или ситуация.
 
Re: Репутацията в форума

Тва с репутацията съкс, просто защото има хейтърчета, които гласуват без реална обосновка и ясна логика. Според мене това е основа за интриги, а не за колегиално отношение и добър тон. Току що за един пост получих зелено и червено, ми не искам да ми оценяват поста, а да изразят реално мнение. Така има диалог ма*ка му, иначе става безинтересно обсъждането на даден проблем или ситуация.

Ми като не искаш, не влизаш и не публикуваш.
 
Re: Репутацията в форума

Тоя форум нали е направен с цел обмяна на информация?
 
Re: Репутацията в форума

Тва с репутацията съкс, просто защото има хейтърчета, които гласуват без реална обосновка и ясна логика. Според мене това е основа за интриги, а не за колегиално отношение и добър тон. Току що за един пост получих зелено и червено, ми не искам да ми оценяват поста, а да изразят реално мнение. Така има диалог ма*ка му, иначе става безинтересно обсъждането на даден проблем или ситуация.

Прави като мен, не обръщай внимание дали те оценяват с положителна или отрицателна репутация... Обикновено си личи когато някой сложи червена точка по лична причина и винаги се намира колега който да се реваншира с зелена.
 
Re: Репутацията в форума

Хахах! Сорри че я дигнах темата. Но всички се поддават на провокацията. Дам, мн ясно че се мести от единия в другия... Просто ми се иска повече хора да пишат, вместо да оценяват.
 
Re: Репутацията в форума

Хахах! Сорри че я дигнах темата. Но всички се поддават на провокацията. Дам, мн ясно че се мести от единия в другия... Просто ми се иска повече хора да пишат, вместо да оценяват.

Твърде ефтино представяне до момента, за да си струва.
 
Re: Репутацията в форума

Да ти кажа, в този форум рейтинга на мненията е едно приятно изключение от практиката по други форуми. Понякога има и неадекватни реакции, но като цяло нещата са в десятката...
 
Re: Репутацията в форума

Мдааа, явно е по-добре да си мълча и да попрочета някоя книжка... :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе