SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Сини хора

Re: Сини хора

И аз ги видях в морската.. към 20-25 човека вървяха в колона по 1 :D

аха, ами аз ги видях по Севастопол, идваха от морската точно :) Но сякаш бяха повече, може би 50тина... интересен event, някак странен, но все пак кара хората да се усмихнат
 
Re: Сини хора

Ами всъщност да :) Защото след поредния път когато видях текста (рекламата) по телевизията реших да потърся за какво става въпрос.
И като изключим форумите със темите за сините хора, само в блога Иво Апостолов видях нещо да е заявено смело подкрепено с доказателство. Но източника адски много ме съмнява - форум за Counter Strike :) Но човек никога не знае.
Ще почакаме и ще видим.
 
Re: Сини хора

Ами всъщност да :) Защото след поредния път когато видях текста (рекламата) по телевизията реших да потърся за какво става въпрос.
И като изключим форумите със темите за сините хора, само в блога Иво Апостолов видях нещо да е заявено смело подкрепено с доказателство. Но източника адски много ме съмнява - форум за Counter Strike :) Но човек никога не знае.
Ще почакаме и ще видим.
Човека от форума твърди, че е част от сините :)
Той споменава този "БОБ", от там нататък нещата си се навръзват сами :)

@nbsp - навремето имаше един виц, та и аз така днес, страх ме е да отворя една бутилка, че да не изскочи мтел и от там :)
 
Re: Сини хора

Подкрепям вкусния колега. Просто 4-тите са дръпнали въпросния Николайчо. Ще е лошо мтел да са си направили 4та компания.
 
Re: Сини хора

Не са ли 5тия или 15тия? След frog и loop... :) :p

може и да е, но 99% от тия са си фирми на мтел,глобу,вива...ебати фарса....
винаги съм го давал за пример, с мрежата на водафон:
http://www.talkmobile.co.uk/simple.html
 
Re: Сини хора

Що не дадеш пример с билета за градския транспорт? :D

е кво - 3,20 лири за ден за цялото графство - влакове и рейсове....
а WY е най-голямото в УК - да речем 1/30 от страната....
как е в БГ за билета?
 
Re: Сини хора

Кой е тоя дето ползва цялото графство в един ден? :D Такива безсмислени промоции тук има също. Ако изядеш 15 бургера, получаваш 50% намаление. :D
Тук е 1 лв. еднократния билет за метрото - в УК около 2-4 паунда от край до край,мисля? :D

Аре стига офтопик.
 
Re: Сини хора

Кой е тоя дето ползва цялото графство в един ден? :D Такива безсмислени промоции тук има също. Ако изядеш 15 бургера, получаваш 50% намаление. :D
Тук е 1 лв. еднократния билет за метрото - в УК около 2-4 паунда от край до край,мисля? :D

Аре стига офтопик.

за БГ ГСМ оператори - и сега к'во идва да покаже целото ти умозаключение от горе - че ГСМ в БГ са на супер изгодна далавера ли?

офф
много хора бачкат извън града си, но в УЙ, което за тях е дубство. БТВ като навсякъде билет за ден е най-скъп
офф
 
Re: Сини хора

Показва само, че такива сравнения са излишни, дали за ГСМ или билет за метро.
 
Re: Сини хора

Четох из vbox7, че това било за новия мобилен оператор, а на мен ми мяза на ГЕРБ, тъй като по БТВ показаха сини рекламни материали, но можем само предполагаме :)
 

Горе