SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Сини хора

Re: Сини хора

За тези, които още се съмняват:

IPто на mtel.bg е 213.226.6.10 , netname: MTELNET

IPто на bob.bg е 213.226.35.70 , netname: BG-MTELNET-990920
 
Re: Сини хора

Като гледам цялата история, Калин се е заел с ОРМ на мтел.
И на мен това ми мина през ума още, когато той постна темата :).
 
Re: Сини хора

Май ще искат да се отърват от лошия имидж, който създадоха последните 1-2 години и като чели това е начина - един нов оператор, който да събира нови абонати, нямайки идея кой седи зад новата. Лоша стратегия според мен. Хората са злопаметни и мисля, че копменсацията към лоялните клиенти, изчистване на лош имижд и други подобни биха били по-добра инвестиция. Само предполагам, може и да не съм прав.
 
Re: Сини хора

Само, ако си признаеха грешките и половината юзъри пак са лоялни. Въпросът е доколко е икономически изгодно това.
 
Re: Сини хора

Кулинаре, http://www.mtel.bg/mobiltel/press.php?id=999& :)
Аз изивинението не го разбирам така от компания. Пусни 30-40% авантаж от месечната сметка, пък думите са излишни.

Само не мога да разбера как домейна се води на името на човек и не е защитен? Я някой бързо да им прави арбитраж :)
Как разбра, че не е защитен? И кой да им направи арбитраж? Зрелия Фасул? :D
 
Re: Сини хора

Аз изивинението не го разбирам така от компания. Пусни 30-40% авантаж от месечната сметка, пък думите са излишни.

Как разбра, че не е защитен? И кой да им направи арбитраж? Зрелия Фасул? :D

толко ли в цела БГ няма фирма дето внася/пакетира боб.
 
Re: Сини хора

Има 14 основания, вносът не е едно от тях. Но ако не е защитен, има едно Боб ЕООД... Макар че, се съмнявам да не са го защитили.
 
Re: Сини хора

0.12 лв. към всички оператори, без месечна вноска. Дано почнат и да са по-загрижени за клиентите си.
 
Re: Сини хора

Аз изивинението не го разбирам така от компания. Пусни 30-40% авантаж от месечната сметка, пък думите са излишни.

Как разбра, че не е защитен? И кой да им направи арбитраж? Зрелия Фасул? :D

Едва ли правата върху боб се държат от физическа лице, а е факт, че домейна е регистриран на физическо лице, а не на фирма ...
 

Горе