SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Среща на форума

Re: Среща на форума

За съм за Халбите. Да разликата м/у двете е голяма на малките и големите кюшета. Ама не са ли малки за вътре тези заведения?
 
Re: Среща на форума

най си е добре пред блока на пейката ;)

Да бе, в тоя студ много ще се уважавате след като се сгреете доволно :)
 
Re: Среща на форума

Момчета и момичета, дайте да направим нещо различно от стандартното ядене/напиване :D

Какво ще кажете да покараме картинг и после да седнем някъде за по бира :)

Офертата ми е за закрития картинг на ПолПозишън :)
 
Re: Среща на форума

абе, мани, не съм карал от края на сезона и гледам, че почвам да правя глупости по улиците с колата вече :D

но иначе предложението ми е сериозно и мисля, че ще е много по-интересно, пък и после като седнем някъде да пием по бира, адреналинът ще е на макс :)
 
Re: Среща на форума

Разбирам, че оптимизаторите леко се ориентират в ъпдейти и бързо реагират на промените, но все пак да го решим днес и по възможност да запазим местата.
Така че, вместо пост "и аз ще дойда, къде ще е" напишете "и аз ще дойда, Халбите - ок, или не ок."

на Халбите трябва да се остави капаро 100 лв за две маси за ~15 човека.

Днес нямам възможност да отида в този район.
 
Re: Среща на форума

на Халбите трябва да се остави капаро 100 лв за две маси за ~15 човека.

15 е прекалено оптимистично. Макс 10 според мен. Ако не се окажем накрая 3-4.

Аз съм за малките 5. На големите кръчмата е леко мизерна.
 
Re: Среща на форума

15 е прекалено оптимистично. Макс 10 според мен. Ако не се окажем накрая 3-4.

Аз съм за малките 5. На големите кръчмата е леко мизерна.

В Халбите на Малките 5 могат да ни запазят маса за 10 човека за петък вечер, че и без капаро даже.
 

Горе