SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хайде на PR-а, топъл-топъл

Статус
Not open for further replies.
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

За последните няколко месеца чак сега ме докачи и мен ъпдейт... и то не в положителна насока, а от 1 на 0 :))
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Мисля, че пак затече поредния малък, съдя по движенията в СЕРП-а на няколко проекта. При вас нещо?
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Ми аз виждам срив с по 1-2 позиции. :))
Тия ъпдейти не ми носят нищо хубаво.
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

не знам.... с тоя пр нещо намирисват нещата.
от много време(от април) насам само занулявания, от n/a на 0, и отменени наказания.
не съм чул един да каже, че на нов сайт има пр <>0
аз лично имам "стари" домейни, които поне от 6 месеца имат контент и пр си стои 0
единственото неудобство е, че пр все пак е някакъв ориентир(при продажбата на линкове например) но ще го преживеем :)
важното е в серпа да сме напред
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

При мен на много сайтове има промяна - повечето нагоре някой много нагоре - от 0 на 4 или от 1,2 на четири. Освен това на единия на който продавам линкове също ми е качен от 2 на 4 - много съм им благодарен на гуглето за това. Сайта беше се сринал в резултатите и мислих че са ме наказали задето продавам линкове но явно не е така - вдигане на PR и срив в класирането - странна работа.
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

При мене също имаше малко раздвижване :) Не знам на какво се дължи,но е положително :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

SERP-a също се държи особено от вчера :)

Да, особено при един от сайтовете, за в момента SERP-а е в моя полза, дано и така да си остане :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Да, особено при един от сайтовете, за в момента SERP-а е в моя полза, дано и така да си остане :)

Пожелавам ти го, но в повечето случаи разместванията траят докато трае ъпдейта.
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Пожелавам ти го, но в повечето случаи разместванията траят докато трае ъпдейта.

Ще стане ясно до няколко дена/седмица предполагам :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

SERP-a също се държи особено от вчера :)

няма нищо общо.
Ако има промени по 1 ключова дума, то това са постоянни процеси в Google.

Ако има нещо съществено - то се твърди с факти.

в повечето случаи разместванията траят докато трае ъпдейта.

Защо тогава няма съобщения на 9-10.02, когато мина един сериозен ъпдейт в серпа?
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Дам, определено има PR update. Блога ми от Unranked стана 0. Да не говорим че SERP-a подлудя. По основните ключови думи има всекидневни колебания с плюс минус 10 позиции.
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Според инструмента на Марто през последните 7 дни е имало 2 потвърдени ъпдейта, а като гледам и днес ще е ъпдейтен ден (65% вероятност и нараства) :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе