SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хайде на PR-а, топъл-топъл

Статус
Not open for further replies.
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Има ли нещо, действително гледам няколко промени в класирането, но не и различни цифри.Кога се очаква?
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

В момента има промяна на позиции в SERP, но няма PR update!
Единственото хубаво в цялата тази ситуация е, че това е съпоставка за PR Update - дългоочакваният ПР ъпдейт
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

В момента има промяна на позиции в SERP, но няма PR update!
Единственото хубаво в цялата тази ситуация е, че това е съпоставка за PR Update - дългоочакваният ПР ъпдейт

Ако не са решили да оставят само минорите :) иначе от твоите уста в гугалските уши. :D
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

То каква полза от това да има само минори? Хем съществува PR, хем на почти всички сайтове ще се показва грешно. Доста нелогично ми изглежда.

Иначе докато дойде тоя мейджър ъпдейт толкова време мина, че почнах да ползвам http://www.opensiteexplorer.org/ и да гледам авторитета на домейните. То това нещо PR стана толкова ненадеждно и неактуално заради тяхното бавене, че не може да му се вярва вече :D. Тука сайтове с хиииииляди линкове се показват като PR0. Каквo е това безобразие, то направо безочие :D
 
Последно редактирано:
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Това не е проблем. Имам един такъв сайт с 0 и е много над разни с 5-ци и то в супер конкурента ниша

Да де, точно това е проблема. Че показва ненадеждна информация :).
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Може и да е ненадеждна, но не ми пречи да е с 0, стига да съм над 5-ците :))). И без това PR вече сe ползва повече за стойност на сайтовете и на линковете отколкото за друго. Аз лично го чакам, за да определя цена на няколко сайта за продаване, иначе в серпа не му усещам чак толкова влиянието. Ако си отгоре в серпа, значи всичко е наред.

В тази връзка, онзи ден обсъждаме с един приятел един мой сайт и че съм първи в една ниша, а под мен все едни големи сайтове. Той казва:
- Е, тя реално, конкуренцията не е голяма
- Абе, тези, дето са под мен, не мислят така :D
 
Последно редактирано:
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Хм, имам 1 домейн, който от N/A е PR0, другаде нямам никакви промени. Не знам дали днес се е променил, но определено до преди 10/15 дни нямаше никакъв ПР.

Поправка: 2 домейна имам с ПР0 от N/A - тези от подписа ми.
 
Последно редактирано:
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Щом е нямало PR update, как тогава wikileaks . ch e с PR4? Домейна съм сигурен, че до преди максимум месец нямаше PR. Въпроса не е реторичен, не разбирам и затова питам? :)
 
Последно редактирано:
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Щом е нямало PR update, как тогава wikileaks . ch e с PR4? Домейна съм сигурен, че до преди максимум месец нямаше PR. Въпроса не е реторичен, не разбирам и затова питам? :)

Еми то преди около месец май имаше частичен ъпдейт. Явно е засегнал посочения от теб сайт :).
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Хайде момчета, започнаха колебанията :) от 100 проекта - 6 са нагоре с по 1 по 2 и по 3 Поне PR update не е мъртъв все още :)
 
Последно редактирано:
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Единия ми сайт си стой на ПР0, но всички вътрешни страници и те са станали ПР0, това добре ли е?
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Фрик, колкото повече-толкова по-добре. Но все пак колкото дал Гугъл ;)

И при мен има лека промяна по ПР на два сайта от вчера
 
Статус
Not open for further replies.

Горе