SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хайде на PR-а, топъл-топъл

Статус
Not open for further replies.
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Изобщо тиа хора ще правят ли някакъв ъпдейт или ги удари мързела бре? Изчака ми се чакането.
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Тогава си имаше :)
Всъщност бе точно преди 14 дни:)

:) Та това ъпдейт ли беше :mad: от N/A на 0 ,аз се надявах на Major PR update :D;D
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Ще, Ще...тръгнал е ъпдейта... за Коледа Гугъл ще ни зарадва с 1+ от горе за всички, като компенсация за забавянето.:D:D:D

Ако в края на тази седмица няма ъпдейт...съмнявам се че в близките две седмици ще има.
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

wms-tools.com_pr-updates_2010.09.png
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Абе имам аз някакъв пресантиман, че ще се почне до няколко часа :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Абе имам аз някакъв пресантиман, че ще се почне до няколко часа :)

Ако се окажеш прав (дай боже) ще ти пратя 1 бир по мейла. :p
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Дайте някакъв онлайн туул, който работи и показва новите стойнотси, че нещо в Toolbar-а не се виждат новости?

Ако това си имал предвид, а не друг туул, заповядай - http://wasteland-bg.com/pagerank/ :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

При мен никакъв PR няма...21 различни сайта и никакво движение...мисля че няма никакъв ъпдейт. Ако имаше ъпдейт всички тук щяха да се похвалят или оплачат както предните ъпдейти.:D
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Най-достоверния източник..
All Rights Reserved <%year%> @ Google Pagerank Update October 2010

Тегли информация директно от вътрешната Интранет мрежа на Гугъл :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Казано с две думи до момента от 2 Април няма пълен ъпдейт...утре или другиден може , но днес няма. Това са фактите.:confused:
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Така е :) Ако имах още 3 рождени дни в годината, барем щяхме да знаем кога ще е точно :)

btw по някой профили във FB също има промени в PageRank през последните часове
 
Последно редактирано:
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Така е :) Ако имах още 3 рождени дни в годината, барем щяхме да знаем кога ще е точно :)

btw по някой профили във FB също има промени в PageRank през последните часове

От кога профилите във фейсбук имат пейджранк?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе