SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хайде на PR-а, топъл-топъл

Статус
Not open for further replies.
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Мисля че от самото начало си имат, за разлика от тези в twitter, дето вече си нямат :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

btw по някой профили във FB също има промени в PageRank през последните часове
ПР-а на личния ми профил го занотавейлабълнъха от 3 при предишния частичен ъпдейт.
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

bgkulinar : "ще си отрежа Пейджранка" по ме изкефи :)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

bgkulinar : "ще си отрежа Пейджранка" по ме изкефи :)
Разбрах ти намека :D
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Разбрах ти намека :D

Не знам за oggin-a, но на мен още не си ми дал от отрязания PR. Ще ти излезе дума, че не си плащаш басовете, да знаеш ;)
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Много ми е трудно да го дефинирам, но няколко са критериите според мен.
Minor:
- Зануляване на N/A сайтове
- Изчистване на наказания на сайтове
- Повечето движения са надолу
- Засяга не повече от 10-15% от сайтовете
- Рядко има промяна от повече от 1 единица нагоре
- Рядко засяга вътрешни страници
Major:
- Движения нагоре и надолу
- Движенията може да са повече от 1 единица
- Засяга поне 40-50% от сайтовете
- Засяга вътрешни страници
Мнението е лично и не ангажирам никого с него, нито пък твърдя, че е достоверно!!!
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

При мен нищо:mad:, последният ъпдейт на мой сайтове беше през Юни... 4 сайта от N/A станаха на PR0. От тогава нищо, дано сега да се раздвижат малко цифрите...ако въобще има ъпдейт.
 
Re: Хайде на PR-а, топъл-топъл

Много ми е трудно да го дефинирам, но няколко са критериите според мен.
Minor:
- Зануляване на N/A сайтове
- Изчистване на наказания на сайтове
- Повечето движения са надолу
- Засяга не повече от 10-15% от сайтовете
- Рядко има промяна от повече от 1 единица нагоре
- Рядко засяга вътрешни страници
Личните ми наблюдения за майнър са освен това, което си писал е, че при краткосрочно дропени домейни (година, година и половина) ПР си се връща реалния. Имам два примера на такива домейни, които от н/а станаха на 4-ки без да им правя какъвто и да е линк билдинг, защото са паркирани.

При дългосрочно дропени домейни (примерът, който имам е около 7 години) ПР става 0 на повечето страници, но не ще да от липсата на беклинкове. Има такива с 6 и 8 и доста 4-ки и 3-ки.

Това за вътрешените страници не съм съгласен и то пак по наблюдения по два сайта, които са редиректнати и почти всичките им страници са с 0.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе