SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Хостинг фирма спира блога на Пламен Юруков

Статус
Not open for further replies.
Re: Хостинг фирма спира блога на Пламен Юруков

Сега остана и Пламен Юруков да вземе отношение по тази тема във форума, и картинката ще стане изцяло пълна. :)

БГ Кулинар, да не сте рода?
 
Re: Хостинг фирма спира блога на Пламен Юруков

Дай боже всекиму, но не сме. Работил съм дистрибутор на кафе, а фирмата, в която работех вземаше кафето от неговата.

Освен това е председател на една организация, в която членувам. Та, така. Не сме толкова близки, така че не ме крънкайте за министерски постове. ;D
 
Re: Хостинг фирма спира блога на Пламен Юруков

Той да не е председател на Българската SEO организация? :confused:

(малко хумор след днешната изнервена дискусия и нападки в тази тема надявам се не пречи на никого)
 
Re: Хостинг фирма спира блога на Пламен Юруков

Ей педи не ти е лесно... :(
Ние НОРМАЛНИТЕ хора правим и други неща. Относно телефона много си зле.
Пиши ми лично, като идваш и ще се разберем... или и тема както ти е по-лесно педи...

Педал, иска да му пиша лични съобщения във форумо хахахаха, виртуален плъх смотан... :D
 
Re: Хостинг фирма спира блога на Пламен Юруков

Не знам защо не съм я чел тази тема... Но е доста пъстра. Няколко човека от форума са с последно предупреждение за бан.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе