SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Globul се подиграва с бизнес клиентите

Re: Globul се подиграва с бизнес клиентите

УЖ винаги са били коректни към мен. Отивам да си взема нов телефон.... служителката в офис-а ми казва телефона + абонамента ти е X лева. Аз ок - 2 години договор. Идва края на месеца и кво? Тея X лева са били само за лизинга, а НЕ и аз абонамента. Ей такива красиви работи... моля се само някой ден да ми паднат, само да ми паднат едно хубаво да ги изклатя ....... :)
 
Re: Globul се подиграва с бизнес клиентите

УЖ винаги са били коректни към мен. Отивам да си взема нов телефон.... служителката в офис-а ми казва телефона + абонамента ти е X лева. Аз ок - 2 години договор. Идва края на месеца и кво? Тея X лева са били само за лизинга, а НЕ и аз абонамента. Ей такива красиви работи... моля се само някой ден да ми паднат, само да ми паднат едно хубаво да ги изклатя ....... :)

Това ми звучи като недоразбиране от твоя страна. Не можеш ли да се откажеш?
Иначе я ясно, че са л***а. Аз лично ги изклатих с 70 лв. преди 5 години :)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Globul се подиграва с бизнес клиентите

Мина вече 1 месец. Не става. Или трябва да разваля договора и като поп да си платя всички задължения, или да си сърбам попарата:) На всичкото отгоре казуса е недоказуем. Иди обяснявай, че еди си коя служителка те е заблудила :) Ама аз верно следващия път като ги правя тея неща съвсем културно ще помоля човека дето седи отсреща да го запиша какви ги дрънка. Те могат да ми запсват разговорите с операторите, искам и аз да си записвам разговорите с техни служители! Тъпа работа ... в крайна сметка не съм за тея 15лв на месец дето ще ми ги трупат допълнително 2 години отгоре... ама грозна работа....некоректна.... :)

p.s. Дай боже всеки му да им дръпне една както им се полага
 
За: Globul се подиграва с бизнес клиентите

За: Globul се подиграва с бизнес клиентите

Здравей, ти какво се подписал сега? Договор за лизинг или си преподписал съществуващ договор и си си избрал от предложения на оператора за безплатни телефони?
Защото струва ми се, си подписал лизинг с дву-годишен договор. Малко си изпаднал в заблуда, а също и заблуждаваш и нас в случая. В договора ти има една таблица с първоначалната вноска и месечните вноски, които дължиш на оператора. Погледни си го отново и прочети.
 
За: Re: Globul се подиграва с бизнес клиентите

За: Re: Globul се подиграва с бизнес клиентите

Брей, понеже имахме такъв и корпоративните оферти бяха по шит от тези за физически лица?
Бившия шеф така ги юркаше, че за пръв път видях 3ма да обикалят и да мерят покритието цели 2 часа, за да излязат със становище защо сделка за няколко К протече с няколко прекъсвания и губене на обхват. :)

Аз ги ползвам и не съм впечатлен. Но за разлика от другите опрератори (без Виваком) летят и се опитват нон стоп да ти продадат нещо в офисите си, нищо, че не ти трябва. :)
 
За: Globul се подиграва с бизнес клиентите

За: Globul се подиграва с бизнес клиентите

Като че ли има надежда за абонатите!

Абе то когато eon, cez, evn дойдоха се носеха същите слухове. Да давам ли др. примери или виждаш шаблона?
 

Горе