SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Re: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Re: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Николай Стоянов (lilacor) е старо куче и има голям опит. Едва ли на този етап от състезанието би разкрил какво точно прави / или не прави.

Ето картинка на метриките от Market Samurai от днешна дата: Noble Samurai - SEO Competition

Ако искате да ги коментираме.

Въпреките, че вече SEO не е само линкове.

Кой е този Николай? :D

П.П.: На кой му хрумна, че сайта е негов? :D
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

С толкова много EMD-та как да не се обърка човек.
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Мда. :p
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

До сега грам не се бях заглеждал в това състезание, знам го отдавна ама го гледма някак си от високо. :)
От вчера обаче задълбах и зяпах като луд, линкове, шервания, тарикатлъци и т.н.
И стигнах до един извод... ще трябва да почерпя някой, още не съм решил кой, но ще има такъв. Все се чудех що мой ЕМД домейни след 4-5-6 месеца ядът дървото /е ся покрай пингвина поредния EMD изяде теслата/ а тези в състезанието не.... май ми стана ясно. :)
Чак ми иде да се пребия сам, че не съм се сетил сам... и май бирата ще я отнесе собственика на zashto-tryabva-da-kupim-acer-ot-notebook-bg.com :beer:
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Е, го на, писал е над теб. Все пак да не забравяме, че не е 100% ЕМД (дори според мен транслитерираните изобщо не са ЕМД).
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Абе хора, това с екзакт мач домейните са пълни глупости. Това беше актуално преди 2 години, когато се гледаше дали даден домейн/урл съдържа ключовата дума или не...

В момента основните фактори са потребителското поведение: социална активност, нисък баунс рейт, време прекарано в сайта, брой разглеждания на страници и разбира се дали съдържанието улеснява/помага на потребителя по някакъв начин. Връзките само донапасват нещата.

Моето мнение е (навярно някои няма да са съгласни с него) е, че под онпейдж оптимизация няма никакво значение дали урл-тата ти завършват на .html, дали ти завършват с наклонена или без наклонена, дали заглавието на сайта ти е в h таг или ползваш лого...

Просто даваш на потребителя хипер готино съдържание, което освен уникално е и оригинално и с добавена стойност.
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Ако не се лъжа, силата на ЕМД-тата беше разбрана на предишното състезание, което беше преди 3 години.
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

... и май бирата ще я отнесе собственика на zashto-tryabva-da-kupim-acer-ot-notebook-bg.com :beer:

Мерси, не съм на "ти" с алкохола. И бези ще свърши работа. :party: :clap:

Да нИ мЪ забравиш. :D
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Да нИ мЪ забравиш. :D

Ааааа няма как това да се случи. ;) Щом съм обещал, ще изпълнявам.
Я да използвам темата и да питам нещо което ме интересува.
Имам сайт бих казал добре развит но докато съм го развивал и съм го пълнил със съдържание съм пропуснал /голяма грешка според мен/ вътрешните линкове. Тоест сайта ми почти няма вътрешни линкове от страници сочещи други страници в сайта ми, както няма и никакви към външни авторитетни сайтове в бранша ми. Голяма глупост е че съм пропуснал да го направя, ама улисан в съдържанието съм пропуснал да го налинквам. :( А, че вътрешните линкове са важни го доказва и сайта на Фифи. Едва ли сайта й е постигнал това класиране само с линкове сочещи сайта й!
Как мислите, ако сега на този късен етап започна да правя линкове от страница към страница това как би се отразило на сайта?
И друго въпросче, как бихте ме посъветвали да направя тая работа по такъв начин, че да не взема да отнеса някоя тесла от чичо Гошо?
 
Последно редактирано:
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

fifi каза:
И бези ще свърши работа. :party: :clap:
Каква е тая мистериозна напитка? Искам и аз от нея :p
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Каква е тая мистериозна напитка? Искам и аз от нея :p

"Бези" е съкратено наименование за "Безалкохолна" напитка, използващо се със цел пестене на няколко стотни от секундата при произнасяне или изписване на думата. :eek:

Може да се закупи от всеки хранителен магазин, барчИ е прочие. Продукта е силно диференциран, така че избора е доста богат. ;D
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

А, ни щем тогъз. Виж на някое фрешче (съкратено наименование на прясно изстискан сок от плодове) съм навит :).
 
За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Това беше актуално преди 2 години, когато се гледаше дали даден домейн/урл съдържа ключовата дума или не...

Андрей, и сега има значение, виж моз факторите - Exact Match .com Domain - 0.20 - при все че е назад в списъка.
 
Re: Google и Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

EMD-то в някои западни ниши е супер силно и досега - на първа страница са само EMD-та, имам и примери

MOZ разтягат локуми, Мат ги е наел да мотаят хората :)
 

Горе