SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO конференция 2010

Re: SEO конференция 2010

Може би заглавието на поста ти трябваше да е малко по-запомнящо се, като например "Бирарията При Кмета не струва" или нещо от сорта.
 
Re: SEO конференция 2010

MacTeP : ей много ти се свидят изходящите линкове ей :)

Айде като не линкнеш конференцията барем При кмета линкни и към профила на сервитьорката във Facebook сипи една връзка да го е :)
 
Re: SEO конференция 2010

Може би заглавието на поста ти трябваше да е малко по-запомнящо се, като например "Бирарията При Кмета не струва" или нещо от сорта.

Точно, за да може след търсене като се види хейтърското заглавие, да се цъкне със сигурност :) Иначе, така ще си помислят, че е някакво ревю и може да го подминат ;)
 
Re: SEO конференция 2010

Според мен, по-добрата идея е да се организирате и да обхванете първите няколко индексации :) Тоест съборете го от първата позиция и след като това стане факт, захващайте се с друга статия с същата ключова дума, докато захване 2-ра позиция и т.н. докато съвсем избледнее официалната им страница :)

Макар да не присъствах и аз мразя подобни заведения и ще помогна с каквото мога :)
 
Re: SEO конференция 2010

малееее, касапница...
ся тормозите кръчмата :)

просто яденето беше малко гнусно и музиката беше като в Ямболска селска дискотека както ги помня като млад 15 години бек им тайм :)
 
Re: SEO конференция 2010

малееее, касапница...
ся тормозите кръчмата :)

просто яденето беше малко гнусно и музиката беше като в Ямболска селска дискотека както ги помня като млад 15 години бек им тайм :)

Явно не :) щото вече е на 5-то място ;)
 
Re: SEO конференция 2010

Най-вероятно ще налинквам колегите, които съм цитирал. Просто исках да видя дали, някой от тях няма да има против. Най-вероятно утре ще слагам линкове. А към сайта на заведението пари да ми дават, няма да сложа линк (а аз съм доста продажен тип като цяло).

Аз очаквах Google Bomb да спретнете :) По-боли някак си :)
 
Re: SEO конференция 2010

С тоя сайтлинкс са трудни за избутване от първата позиция ;)

БТВ и аз мисля, че промяна на заглавието на "При кмета не струва" ще е по-добре.
 
Re: SEO конференция 2010

Айде да не се цепя от колектива ще им джусна и аз един сочен линк от тук ;D
 
Re: SEO конференция 2010

еее миналата година ги имаше всичките в кабината ... ще е хубаво и тая година да ги има някъде
 
Re: SEO конференция 2010

еее миналата година ги имаше всичките в кабината ... ще е хубаво и тая година да ги има някъде

Миналата година ги имаше, защото имаше снимачен екип, не знам защо реши, че и тази година е имало снимане????
 
Re: SEO конференция 2010

ами защо е нямало? мислех че като миналата година и тази ще се записва ... затова не си давах зор да ходя :)
 
Re: SEO конференция 2010

ами защо е нямало? мислех че като миналата година и тази ще се записва ... затова не си давах зор да ходя :)

МИналата година Кабината бяха спонсори на събитието и затова имаше. Следващата година ще те ангажират с видео заснемането и стрийминга на конференцията, щом имаш такова голямо желание. А отностно зора да не ходиш, не виждам защо организаторите трябва да си дават зор да ти го зааснемат?
 
Re: SEO конференция 2010

Ей, изядохте човека... вместо това да бяхме направили още една такава кръчма, истинското сео се учи там най-добре :)
 
Re: SEO конференция 2010



По-добрия вариант е: Ресторант При Кмета НЕ СТРУВА :)

Пояснението, че е за София е излишно, в това ще се уврят, като кликнат на линка.

Иначе е заел много добра позиция!
 

Горе