SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO конференция 2010

Re: SEO конференция 2010

Изгубихме си бутилка Хортиця. Ако някой знае къде е, нека се обади
 
Re: SEO конференция 2010

gvv нямаше водка за съжаление, но пък бирата беше в доволни количества. :D (а главата ми тежи повече от всичко сега)

Водката едно на ръка, той който я е взел ще усети ефекта :) а ние другата година на тази дата ще се съберем да си направим курбан заради колата :D

Когато взе да редуваш литър светло с литър тъмно нищо ти нямаше, сега викаш има, а!? :D
 
Re: SEO конференция 2010

Екстриим групата която се е возила в колата наистина може догодина да прави курбан на тази дата. Смели момчета !

П.С. Днес разбрах защо така здраво се бяха хванали за бирите на сбирката :)
 
Re: SEO конференция 2010

Сигурно хората с колата са я взели, да не би да изтрезнеят преждевременно и непредвидено ;)

Ох, де да бяхме ние... нямаше да ни е яд толкова за тая водка ;( Това да свиеш пиенето на някой е свръх садизъм. Иначе който беше при нас с колицата ще има какво да разказва на децата си :D Пък след това в нейна чест колко бира се изпи... ехеееееее. Следващия път обаче в някоя по-тихо заведение, че в тая дупка "При Кмета" прегракнах, за да си говоря с хората до мен. Аз лично повече там не бих стъпил...

Иначе за вас не знам, ама аз като смятам май за последната седмица съм изпил почти 50 литра бирички.

btw който иска да купува постове от блогове, да ми пише на лично. Чухте какво посъветваха Марто и Гената, слушайте експертите.
 
Re: SEO конференция 2010

Абе, колеги, верно ли една от масите не си е платила сметката и се е наложило Шефа да я плаща?

Хората си оставиха пари, ама сервитьорката нещо не беше доразбрала, че всички си тръгваме. Взе, че се стресира нещо, че не била взела сметката на едната маса. Оправихме положение. ;)
 
Re: SEO конференция 2010

Оф, в това заведение са мноу зле - стара храна, менте напитки...

Аз от Jameson-а там съм доволен. На сутринта нямах проблеми с главата. Иначе, ясно е, че не беше идеално заведението.

Важно условие беше да не е някоя бирария пълна с футболни фенове...
 
Re: SEO конференция 2010

Аз от Jameson-а там съм доволен. На сутринта нямах проблеми с главата. Иначе, ясно е, че не беше идеално заведението.

Важно условие беше да не е някоя бирария пълна с футболни фенове...

Чалгата преди да си тръгна беше зле... иначе всичко бе на макс. То и ние си го направихме...
 
Re: SEO конференция 2010

Аз от Jameson-а там съм доволен. На сутринта нямах проблеми с главата. Иначе, ясно е, че не беше идеално заведението.

Важно условие беше да не е някоя бирария пълна с футболни фенове...
То и аз нямам оплаквания от паспорта и 4-те рози, ама двама души от нашата маса се оплакаха. Единия знам, че редовно жули Джони и му вярвам. Донесоха ни вино, което беше отворено. Викнахме управителя, той се държа доста надменно. Руми си поръча салата с краставици, които бяха по-сухи от памперс в опаковка. Ние бяхме напоръчали едни предястия, които честно казано не бяха първа младост (позатоплени и наръсени с гаден кашкавал). А, и музиката дънеше яко, та трябваше да се надвикваме. Иначе всичко останало беше наред.

Ако има някой виновен, това е само кръчмата.
 

Горе