SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Досега не съм виждал подобен туул да работи идеално, така че неточностите са съвсем нормални :)

Гледам все повече ипотпал сайтове започнаха да се класират прилично и за "лаптопи" :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Досега не съм виждал подобен туул да работи идеално, така че неточностите са съвсем нормални :)

Гледам все повече ипотпал сайтове започнаха да се класират прилично и за "лаптопи" :)
Нормално, съдържанието на повечето участници е за лаптопи :rolleyes:.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Днес сме с нов лидер - ipotpal.bgurl.org!
Интересно как от първа позиция ipotpal.yolasite.com слезе на 5-та?
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

май не е чак толкоз интересно

На теб ако не ти е, на мене е, а може и на другите да е :mad:
И за да не ме цитират пак, поздрав за всички с Ипотпалче тъповато. Музиката би трябвало да я знаете всички :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Izida - това е Google Dance, от първа позиция ipotpal.yolasite.com слезе на 5-та защото, реално докато бях на 1-а позиция не правex нищо а чаках, няма смисъл да "pushvam" сайта докато бях на 1-а позиция, защото и останалите ще "pushvat" техните си сайтове, а така спестявам SEO ресурси за тогава когато ми трябват, тоест когато някой ме изпревари както сега. Това е тактиката ми, не е тайна, тъй като нямам 1500 лева бюджет като Иво Апостолов например плюс 40-a SEO помагачи!!! но не се оплаквам, just do my best!!!
Stay Tuned For Another Change Soon :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

STUKY1971
Иво Апостолов може да има 40 SEO помагачи, но знай, че Bat Rambo ще те подкрепи, а за него не 40 ами 400 SEO да му излезнат насреща знаеш какво се случва ;D изявам ги ;)
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Абе, какво скочихте срещу Иво? Във всяко състезание досега е имало отбори.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

STUKY1971
Иво Апостолов може да има 40 SEO помагачи, но знай, че Bat Rambo ще те подкрепи, а за него не 40 ами 400 SEO да му излезнат насреща знаеш какво се случва ;D изявам ги ;)
Вземи мини на диета малко ...:p
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Абе, какво скочихте срещу Иво? Във всяко състезание досега е имало отбори.

Досега може да е имало отбори, но станаха отборчета защото са аматъорчета. :p
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Вземи мини на диета малко ...:p

Detritus, да не минеш ти на диета малко. Ще се обадя на Стефко Куманов да ти спре кранчето, да та питам кво ще ядеш .....;)
 
  • Like
Реакции: v0id
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Как да отговарям на дребните коментари в поста ми и какъв е проблема, какво съм дала? Дълбоко - плитко, все тая. Ако има нарушение на правилата на форума, нека се изтрие. Ако трябва и ме накажете!
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Че то и ние сме аматьори :)

Ето един честен човек който да си признае, че е аматьорче . Евала Иво стискам ти ръката. Да знаеш не 1500 лв. , ами 15000 лв. бюджет да имаш не могат те оправи. Не си харчи паричките напразно, приятелски съвет ти давам , защото те виждам, че си сериозно момче.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Специално в чест на Изида, която мрънка, че не коментираме каквото трябва, съм направил огромен ипотпал анализ на последната седмица :) Ако има неточности, поправяйте ме! ще се радвам да си кажете мнението и за етикетите в ипотпал блоговете...
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Detritus, да не минеш ти на диета малко. Ще се обадя на Стефко Куманов да ти спре кранчето, да та питам кво ще ядеш .....;)
Пхахаха, обади се бе рейнджър, работа бол, а специално за Стефко Куманов може да го питаш каква е схемата със сайта и как може да ми спре кранчето.

Ай бегом на големия екран да се пъчиш :p.

P.S. Ама държа да се обадиш, че само със закани олекваш много ;D.
 
  • Like
Реакции: v0id

Горе