SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Записвайте се, защото мастера здраво регва поддомейни за състезанието. Макар че. ако не си оправи енкодинга, може да има грижи...
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Записвайте се, защото мастера здраво регва поддомейни за състезанието. Макар че. ако не си оправи енкодинга, може да има грижи...

Гледал си точно когато го сменяхме :D Сега е ОК. Ако има други забележки слушаме. Все пак искаме да сме на 100% в синхрон с правилата.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Ако не друго добре е да се показват разни тънкости било то и в спам областта :)
После ще ми говорят, че нямало смисъл от сео състезания.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

A някой може ли да сподели как става?
Браво Мастъре :)
Защо е видно, че е машинно, няма как да направи 500+ събдомейна + 500+ мейла за толкова кратко време, скоро май ще видим участник номер 1000 :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

A някой може ли да сподели как става?
Браво Мастъре :)
Защо е видно, че е машинно, няма как да направи 500+ събдомейна + 500+ мейла за толкова кратко време, скоро май ще видим участник номер 1000 :)

Не сложно :)
Повече инфо ще дам след 31ви ;)

Относно упражняваната съпротива - хареса ми :)
Дори аз се затрудних да разбера че вертикалните черти са черти, а не са единици...


П.П. Признавам, със съпротива стана ми по-интересно.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Не сложно :)
Повече инфо ще дам след 31ви ;)

Относно упражняваната съпротива - хареса ми :)
Дори аз се затрудних да разбера че вертикалните черти са черти, а не са единици...


П.П. Признавам, със съпротива стана ми по-интересно.
Е то ясно, че е лесно - например със .htaccess ама мейлите как ще станат?
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Ей тва спамерите са бахти и досадното нещо ;)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

@MacTeP ЧНЛ - или с други думи Честито Ново Ипотпал че :)

даваш ли ми плочките рам, за да не направя същия спам и аз? ;)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Ами ~80% е шанса... което не е много, ае времето ще покаже. След 31ви, ще обясним кое как сме направили и тн... ама организаторите много филтри сложиха, много нещо. Голяма борба ни удариха. Поздравления за което, много бърза реакция и завидни резултати в борбата със спама
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Мани другото ами на организаторите колко работа им се отвори да проверяват за спазването на правилата...

Иначе за мейлите няма никакъв проблем със шел скрипт да се изциклят колкото си искаш.

Също виртуални хостове няма проблем да се пуснат автоматично от апачито.

За до 1000 сайта няма особен проблем да се свърши полу-автоматично тази регистрация за 1 ден. Вършил съм подобни неща, макар и не със спам цели. Естествено майсторлъка помага :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Що за отношение:

[00:37:07] vha: аи да си призная лаптопа не ме кеиф
[00:37:10] vha: не си заслужава труда :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Мани другото ами на организаторите колко работа им се отвори да проверяват за спазването на правилата...

аз не виждам какво се променя, освен ако досега са проверявали линкчетата ръчно :) ама едва ли ...

мога да си представя какъв смях е падал като са почнали с регистрациите, аз доста се смях като отворих списъка с участници днес :)
 

Горе