SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Бих ти отговорил, но лично. Не смятам, че заслужаваш внимание тук.

Ясно, свършиха ти аргументите... разбирам. Няма проблем, в 90% от случаите споровете ми привършват така: другата страна е обидена, под нивото съм на другата страна, прекалено съм тъп, другата страна млъква и тн... Нормално, после защо съм обиждал хората и съм се палел лесно...
 
Ако някой желае

Ако някой желае

за състезанието - вашите rss фийдове за лаптопи или новини да се включат на разни тематично близки сайтове и да ви правят баклинкове - пишете направо на лична с адреса на фийда. Безплатно. условие - поне 300 символа да се излъчени от пост/статия.
 
За търговията с *ипотпал* ресурси

За търговията с *ипотпал* ресурси

Пуснах една статийка с коментари по търговията с ипотпал ресурси, която се разрази напоследък. Приликата с истински лица и събития не е случайна ...

Тъй като не може да се коментира темата в пазар, а си мисля, че е добре да се обсъди, предполагам че тук е по-добро място.

Някой друг да иска да коментира? Коментари в блога също са добре дошли :)

ПП Извинявам се че пуснах отделна тема. Мислих, че е подходящо да се обсъди и коментира тематиката. Естествено това може да се случи и в блога. Желаещите моля да заповядат!
 
Последно редактирано:
Re: За търговията с *ипотпал* ресурси

Re: За търговията с *ипотпал* ресурси

Добри разсъждения :)
Само може би една тема ти убягва, има хора, които са се включили с ясната идея да кешират от състезанието.
Докато други като мен и Радев примерно наливаме пари.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

КОлеги, всички теми свързани със състезанието ги пускайте в оригиналната тема. Иначе рискуваме форумът да бъде залят от спам. Единственото изключение са темите в Пазар, където напрактика се извършва някаква търговия.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Нека се отклоня от темата и да се включа към хората, които се хвалят.
Към моя нов ипотпал проект вече има интерес и желаещи за дистрибуция, въпреки че съм писала, че всичко в този сайт е измислено, но хората не четат...
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Чак добра - не бих казала, но поне се забавлявам :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Нека се отклоня от темата и да се включа към хората, които се хвалят.
Към моя нов ипотпал проект вече има интерес и желаещи за дистрибуция, въпреки че съм писала, че всичко в този сайт е измислено, но хората не четат...
Това е хубав пример за proof of concept. Сега намираш един инвеститор и правиш фирма :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Не мисля да се занимавам с търговия на мебели, nikoladd!
Надявам се ако не за ипотпал, то скоро за мебели добре да се класирам. А и сайтът си влиза в моето портфолио, колко и скромно да е то :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Хайде ето ви едно поздравче от мен: http://www.youtube.com/watch?v=_QyYaPWasos да не кажете после нещо лошо за мен. Аз съм си просто едно гадно тролче
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Ипотпал агрегатор: http://ipotpalrss.bgror.com/

За момента съм добавил rss на първите 10 сайт-а от гоогле търсене по ипотпал :)
....

Относно коментара с репутацията :) -
1. агрегатора няма да участва в състезанието - т.е няма да се регистрира
2. всички линкове в самото съдържание си остават, както са сложени от авторите на постове.

Моля, ако някой иска да бъде махнат/добавен да пише веднага на ipotpal at bgurl.org - при желание да бъде отстранен от агрегатора, го махам веднага, но си запазвам правото при евентуално засилено желание за добавяне, ако се пренатовари агрегатора и не смогва да откажа добавяне
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

След втората червена точка премахнах всички сайтове освен мойте от агрегатора....моля да се отчете :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

ЕЕЕ остави моя поне ... аз без това съм го добавил в стотици други, тъй че не ме притеснява дублираното съдържание :)

Е, някой ако краде - да оставя линкове поне де, а ти оставяш такъв - тъй че, добави моят фиид
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Да бе, може да си мечтаете, че той ще го вземе...

Смятам, че фактите/математиката говорят, че точно той ще спечели.
 

Горе