SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Вероятност има, но шансът му е 50 на 50. Или ще спечели или няма да спечели. Точно толкова, колкото ще имам и аз, ако се регистрирам :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Е, тук точно не си прав.

Позна, и там, и тук, съм седнал ;)

Кулинарю, Пламене, Възможно е да бъркам терминологията. Исках да кажа, че никой (поне не би трябвало) да е сигурен в нещо друго, освен в това, че той или ще спечели, или няма да спечели. Което пък, според мен, си е точно 50 на 50 :D
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Този спор вече сме го виждали при разговора за тото-то и еднаквите числа в двата поредни тиража. Това пак ще доведе до вица за блондинката и динозавъра :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Е, тук точно не си прав.

Всъщност е много прав. :)
Имаме две вероятни събития:
1. МасТер да спечели
2. МасТер да не спечели

Съответно вероятността MacTep да спечели е:
P = P(1)/N = 1/2 = 50% :)

Иначе вероятността да изтеглите MacTep e:
P = 740(Толкова e-mail-а получих)/991 (толкова ми показва регистрирани в момента) = 0.74672048435923309788092835519677

Това пак ще доведе до вица за блондинката и динозавъра
А какъв е този виц?
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

а какво ли мислят организаторите и кой е техния човек за лаптопа.
нали не мислите че лаптопа ще бъде изтеглен на "случаен" принцип.
сигурен съм, че единствения наблюдател на тегленето ще е мактеп.
Ебати разочарованието ще е...мъъъка
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

а какво ли мислят организаторите и кой е техния човек за лаптопа.
нали не мислите че лаптопа ще бъде изтеглен на "случаен" принцип.
сигурен съм, че единствения наблюдател на тегленето ще е мактеп.
Ебати разочарованието ще е...мъъъка

Защо всички мрънкате за всичко , не стига ,че организаторите дават уникален шанс за добра награда + лаптоп за един от всички записали се и пак има недоволни. Всеки може да присъства на тегленето,ако толко ти е притеснено ходи на място и виж :mad:
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

а какво ли мислят организаторите и кой е техния човек за лаптопа.
нали не мислите че лаптопа ще бъде изтеглен на "случаен" принцип.
сигурен съм, че единствения наблюдател на тегленето ще е мактеп.
Ебати разочарованието ще е...мъъъка

Организаторите публично отрекоха състезанието и томболата да са корумпирани и нагласени.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

hehe, MacTep-а се е излигавил доста сериозно... да съберем по 5лв и да му купим един лаптоп, какъв е смисъла от това което е направил

целта на тази томбола е просто да се види, кой е късметлията от нас, а не кой колко сайта може да добави :) (не че като е добавил 500+ сайта щанса му се увеличава... математически ДА, но...)

P.S.
А аз се чудех как изведнъж се появиха 900 участника... дори и на идея не ми мина че някой ще седне да направи толкова регистрации/били те и автоматички/

Нямам нищо против МасТер-а, но чесно да си кажа ще се радвам ако някой друг спечели лаптопа, дори и това да не съм аз :) аз си знам, че късмет нямам :)
 
Последно редактирано:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

И аз съм недоволен от тегленето на наградите - предлагам да се направи в Мюнхен, за да мога да присъствам и аз и да ме почерпят спонсорите :)
Който е за Мюнхен да ми даде зелена точка ;)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Организаторите публично отрекоха състезанието и томболата да са корумпирани и нагласени.

аз не твърда че има корупция. Според мен е недоглеждане от тяхна страна, с невключване на условие за макс. брой сайтове за участие или просто едно правило, за дисквалификация при прилагане на селски трикове. Или томбола само между уникалните участници, а не по сайтовете им. Поне за лаптопа.
Ама то таке е като се набляга на рекламната страна и не се мисли.
Иначе няма начини (особенно сега с 900 рег-а от един) тегленето да е "случайно". С това ще си поправят грешката :)
Аре то ше се чуе. :)
 
Последно редактирано:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

а какво ли мислят организаторите и кой е техния човек за лаптопа.
нали не мислите че лаптопа ще бъде изтеглен на "случаен" принцип.
сигурен съм, че единствения наблюдател на тегленето ще е мактеп.
Ебати разочарованието ще е...мъъъка

Ей... Разкри ни...
МасТер и ivo.apostolov са поставени лица на Роман Абрамович . В същото време е платено на Сергей Брин сумата от тридесет милиона долара, за да лобира, сайта на джмула да излезе първо място в гугъл, за да може после като "дарят" парите от наградния фонд, той чрез своята фондация да може да ги вземе. (Вие кой си мислехте че е спонсора на Иво?)

П.П. CrAzY-MaST, MacTep-a е карък, и дори при шанс едно към милион, да загуби, пак ще загуби :)
 
Последно редактирано:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

аз не твърда че има корупция. Според мен е недоглеждане от тяхна страна, с невключване на условие за макс. брой сайтове за участие или просто едно правило, за дисквалификация при прилагане на селски трикове.
а какво ли мислят организаторите и кой е техния човек за лаптопа.
нали не мислите че лаптопа ще бъде изтеглен на "случаен" принцип.
сигурен съм, че единствения наблюдател на тегленето ще е мактеп.
Ебати разочарованието ще е...мъъъка
Точно това твърдиш и злепоставяш организаторите и спонсора. Който мисли, че тегленето е нагласено, да ми пише на лични, та да го включим в схемата (за оперираните от чувство за хумор - това е шега).:D Аман от тролове.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

П.П. CrAzY-MaST, MacTep-a е карък, и дори при шанс едно към милион, да загуби, пак ще загуби :)

Ако си чел Пратчет трябва да знаеш, че точно при шанс едно към милион печалбата е сигурна ;D.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Точно това твърдиш и злепоставяш организаторите и спонсора. Който мисли, че тегленето е нагласено, да ми пише на лични, та да го включим в схемата (за оперираните от чувство за хумор - това е шега).:D Аман от тролове.

Даваш ли си сметка ква глупост написа? :)
Аз дори не учавствам там и затова съм обективен.
Освен това не знам кой е спонсора и може би е спонсор за теб, за мен не е.
Това, че мисля, че няма да е "случаен" печелившия не е обвинение за корупция.
И няма да е случаен щото ако е, шанса мактеп да спечели е огромен, а тогава прави организаторите и спонсора да изглеждат доста глупаво, нали? :)

ПС. даването на червени точки за мен няма значение. и в детската градина получавах червени точки..... дерзайте
 
Последно редактирано:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Вицът за блондинката е, че я питали какъв е шансът да излезе сега навън и да види тиранозавър рекс да се разхожда пред къщата й. Тя помислила, помислила и казала. 50 на 50 - или ще видя тиранозавър или няма да видя :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Не е да не се коментира :D
A nbsp e корумпирал гоогле.бг :D Да почнем и тях да ги плюем....

Абе хора става въпрос за SEO състезание, к'ва корупция, к'ви манипулации, к'ви постове, к'во чудо...Накрая и да гледате и да не гледате и да пишете и да не пишете гоогле, ще реши :)

Според мене там е по-интересно да се гледа и коментира, ама що никой не коментира или няма как да плюете по гоогле. А не е, като да няма, какво да се изкоментира - например класирането на ипотпал.net на nbsp. Какво вижда бот-а - една единствена ключова дума в домейн .net и много връзки със същата ключова дума, дайте тая "корупция" да коментираме.
Вие се хванахте за един лаптоп. Лаптопи раздават всяка събота в едно предаване по нова тв, пращаш смс печелиш лаптоп, ако имаш късмет :)
Не знам дали не се измества фокуса от същественото и дали темата не се превръща в достойна тема за групите на дир-а.
 

Горе