SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Ама ти сериозно ли ги говориш тия неща ве пич?
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Ама ти сериозно ли ги говориш тия неща ве пич?

да. готов съм да продам знания как се трупа/манипулира бързо PR срещу прилична сума (5 цифрена). И не става въпрос за слепване и други известни техники.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Здравейте,
участвам в ипотпал - SEO състезанието с моите сайтове:
<премахнат спам>
:)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Здравейте,
участвам в ипотпал - SEO състезанието с моите сайтове:
<премахнат спам>
:)

Машала!
 
Последно редактирано от модератор:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Здравейте,
Включих се в ипотпал SEO състезанието със сайтовете:

<премахнат спам>

:)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

ами не е много ясно написано... може би не днес, защото нали уш щели да присъстват хората на тегленето... да няма в 24 часа да отидат в офиса ... ? пък знае ли се :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Не бързайте да сваляте линковете, наградата се тегли в деня, в който обявяваме голямата награда.
-трети (краен) етап на 31.03.2010 г в 12 часа по обяд: Главен победител на 31.03.2010 година, класиралият се на първо място по търсенето от т.5 ще получи голямата награда от 3000 лв.
Една специална награда Лаптоп Sony VAIO W111/T в размер на 1200 лв, която ще бъде теглена на случаен принцип в офиса на спонсора Notebook.bg. Всеки, който желае, може да присъства на тегленето. В тегленето за материалната награда могат да участват САМО сайтове, записани до 31.10.2009 г. Предметната награда ще бъде доставена САМО до адрес в България.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Не бързайте да сваляте линковете, наградата се тегли в деня, в който обявяваме голямата награда.
Знаех си че така ще кажеш :) Е сега вече на СпаМеР-а шансовете станаха още по-големи, като окапят някои участници ;)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

(проба проба 1 2 3...)

тук нищо не се е променило докато ме нямаше (докато бях в шит листата) :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

ясен звук и картина :)
нещо много ме изместихте гадовеее :D :D :D
аз ще съм в челната 60тка :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Освен чиста спортна злоба, може би, кажете колко време отделяте на състезанието всеки ден, за цялата му продължителност.
После сметнете най-добрия вариант да вземете всички награди (6200) и разделете на времето за оптимизация. така ще се види ставка на час и дали има смисъл или кипи безсмислен труд.....това само ако не е само от чиста спортна злоба де :) и е най-добрия сценарий.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Garnet, сигурен съм, че някои от нас ще се опитат да използват ипотпал сайтовете и след края на състезанието. Не че ще направи нещата много по-рентабилни, но... не трябва да се забравя и свързването с нови потенциални партньори по ипотпал повод :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Да и аз съм за косвените ползи. Що се отнася до мен те надхвърлят наградния фонд а и си остават за след това. Оправих си една камара проблеми по сайтовете докато пробвах и проучвах неща за ипотпала. Ироничното в случая е че за ипотпал сайтовете ми не остана време, но пък пробвам варианти с по-малко поддръжка как ще се движат и по нататък може и да успея да ги понастъпя. Засега вървя назад :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Да и аз съм за косвените ползи. Що се отнася до мен те надхвърлят наградния фонд а и си остават за след това. Оправих си една камара проблеми по сайтовете докато пробвах и проучвах неща за ипотпала. Ироничното в случая е че за ипотпал сайтовете ми не остана време, но пък пробвам варианти с по-малко поддръжка как ще се движат и по нататък може и да успея да ги понастъпя. Засега вървя назад :)

не е иронично. майсторството е в това- да можеш да монетизираш многократно
 

Горе