SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Брех, аз уж съм изключил персонализираното търсене и излизам първи (при мен).
Да му се невиди

Едит: А де, сега съм трети след рефреш
Важното е накрая да си пръв, а не в началото.
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Важното е накрая да си пръв, а не в началото.
Защо му отнемаш 15-те минути слава на човека?:p
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Интересно е че всички пишете за СЕО състезанието с ипотпал, единици само импорвизират... цитирам "Вдигам ипотпал и БУМ", "Дали ви трябват лаптопи или ипотпал?" ето такива неща ми харесват....
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Добре де, според Вас това нормално ли е, при рефреш и да ми излизат различни резултати?!?
1.png

2.png
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Да си чувал за дейтацентър? Гугъл денс? DC Watch?
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Както и при предното състезание, сега в началото има голяма инициатива от всички, голяма радост и тръпнене, после позамират. Нещата тепърва предстоят да се случаят и накрая се виждат добрите, независимо какви домейни използват :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

ми нормално е, бая маймуни на 1 клон изведнъж .. а клона преди е бил слаб... (думата е шокираща и незнайна) Г се озорва да прецени на кои му е по голяма п***ката :)
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

до кога ще трае състезнието? не намерих инфо (сори ако го е имало някъде, но моля кажете го пак)
а и ще има ли някаква страница която да се обновява на няколко часа / 1 ден с местата до момента в класирането
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

4. Началото на състезанието ще бъде в 12 часа на 01.10.2009 година, когато ще бъде обявена ключовата дума, и ще завърши в 12 часа на 31.03.2010-та
http://seo.samo.bg/pravila-seo-sastezanieto/
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

Я някой който не е в еуфорията на днешния ден ...да каже, всъщност за какво е цялата работа (не, нямам предвид лесния отговор)? Търсят се добри СЕО оптимизатори, за дълготрайно сътрудничество или ...? Само за фън не вярвам да е, пък и тези СЕО оптимизатори нямат ли някакви проекти по които работят, та могат да отделят време и работа за състезанието?

Пожелавам успех на всички, ще ми бъде интересно след толкова много време (6 месеца), какво всъщност ще стане. ;D
 
Re: SEO състезание за наградите (6200 лева) на Notebook.bg

ivok, само прочети, какви емоции има =)

http://www.webmasterbg.org/search.php?searchid=140820

Поне за тях. Но естествено, не само.
 

Горе