SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание

Re: SEO състезание

Домейна не е мой :) Ама го подновиха де :) Виж google кво готино си го е кеширал
Дори ме измести от първото място на .com търсенето ;).



hdm каза:
Не знам к'во обвиниявате т.нар. Бого, линкбайт в най-чист вид, т'ва е целта на състезанието или бъркам?
Доколко линкбейт е СЕО техника е спорен въпрос. Ниокй не го обвинява обаче за линкбейт. Просто е много тъпо да обещаеш нещо, което не притежаваш (в случая наградата). ЗВЕРСКИ Е НЕМОРАЛНО!!! Като толкова е пич, да дари 2к на когото си иска без условия. Аз ще съм първият който ще го линкне с целия си постигнат ресурс до момента. Та, обвинението е, че прави с чужда пита помен. Затова беше и моят призив, който вижда поведението на Бого за неморално, да ме подкрепи или да подкрепи друг свой фаворит. Аз за разлика от него не обещавам нищо ;).
 
Re: SEO състезание

Не бях влизал известно време и съм изпуснал последната част на дискусията, но още в началото на месеца, отчитайки нулевите си шансове за 1 място линкнах първите трима след Бого - още в началото не харесах тактиката му - въпрос на лично мнение.

Тогава bgkulinar беше назад и го нямаше в линковете. С извинение към donnain.com когото оставих само като текст, но след като замина доста назад, сега съм включил bgkulinar. Да се надяваме че линк от страница на 7 позиция в момента (леле как се хваля само - а снощи бях паднал до 11 позиция) ще помогне ...
 
Последно редактирано:
Re: SEO състезание

Благодаря за подкрепата :)
icon14.gif
 
Re: SEO състезание

Да поддържаме страстите разгорещени.

Благодарение на подкрепата на всички, които го подкрепиха (ама изречение), бай Кулинар е с едно място нагоре.
 
Re: SEO състезание

Да поддържаме страстите разгорещени.

Благодарение на подкрепата на всички, които го подкрепиха (ама изречение), бай Кулинар е с едно място нагоре.

Честито :)
 
Re: SEO състезание

Kalin4y каза:
...и да не позволим на Бого да го спечели, защото все пак той не е оптимизатор.
Вероятно не си искал да кажеш това. Или?
 
Re: SEO състезание

Излиза, че Бого не заслужава да спечели, защото не е оптимизатор. Според мен друга е причината, поради която не заслужава да спечели.
 
Re: SEO състезание

Следите ли резултатите по другите търсачки? Мен изглежда яху ме банна за свръхдоза... а и дава доста странни резултати... 5,6 и 7 са все мои вторични страници(сравнително добра селекция) а главната която беше 3-4 преди време липсва изобщо сега. Иначе, кой колко е спамил, се вижда най добре в google.com, според мен. В msn/live.com аз съм начело ама със странен избор на страница ме е турило. Яху все пак е поиндексирало доста трябва да му се признае. Ask.com пък тотално не е в час, заради проблеми с кирилицата предполагам.

Някой да сподели впечатления?
 
Re: SEO състезание

Браво на peter :) вече си имаме нов водач в състезанието ;)
Редакция: гледам и oggin бая се засилил ... вече на 6то място :D аре още малко, че да ядем луканка :D
 
Последно редактирано:
Re: SEO състезание

брей...голяма движение на финалната права отчитаме в състезанието. Неочаквано за едни, очаквано за други...кулинара се изкачва с три места и става водач за яицазимитпо лъгуг в google.bg :D
go go go
 
Re: SEO състезание

линквам от изкуството към МасТеР аз, и към петър, и към кулинара, само и само Бого, нашия Евродепутат Н:1 да не стане.
 
Re: SEO състезание

Сега ще ни разкварваш до Пловдив за една бира ли, бре? Я се коалирай с луканкаджията и направете Софра 2.0 :lol:
 

Горе