SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание

Re: SEO състезание

хехе :) ... може ли да попитам защо така реши последният момент ? :)
И аз бих искал да знам. Доста груба проява се получава, след като врънкаше за подкрепа и получи доста сериозна такава.
 
Re: SEO състезание

хехе :) ... може ли да попитам защо така реши последният момент ? :)
И аз бих искал да знам. Доста груба проява се получава, след като врънкаше за подкрепа и получи доста сериозна такава.
Реших да подкрепя Мастер, защото според мен той заслужава да спечели точно това състезание.
 
Re: SEO състезание

http://spisanie.cc/nb/?p=853

Аз останах без думи ! Давам НАГРАДА за главата на ПИСАТЕЛЯ :)
 
Re: SEO състезание

Охх не ща да взимам отношение , но стана майката си тракала с това състезание Бого и АнтиБого . За мен победата в СЕО състезанието ще е да съм на първа страница , а грешка на организаторите е , че няма награди за първите 3ма участници . Не знам някой SEO фирма , която може да Ви гарантира 1во място . Победа ще е и да си в първите 5 или 10 .Ще се борим за 1во пък каквото постигнем - постигнем . Всяко плюене на Бого и Мого е реклама за него и страницата му , той точно това постига - нещо средно между SEO и Апостолски горила маркетинг , но докато Апостол само отрицателното отнася , то Бого има голяма подкрепа от хората за които СЕО както видяхме е някаква измишльотина :) Относно поста от блога , който Оги ни е показал коментара е излишен - явно го е писал някой монтьор или човек със допир до компютъра само до офис пакета и емейл .
 
Re: SEO състезание

аз поне не съм и чувал някъде някоя SEO фирма да гарантира първо място. наистина не ми хареса тона, а аз взех че му се и вързах. не ми прави чест.

що се отнася до организаторите ... съм убеден че ще измислят някакви макар малки поощрителни наградки за участниците които са се представили достойно в своята яицазимитпо лъгуг игра :)

да речем хостинг + домейнче + ...

ще видим :)

btw : втора лъгуг награда : за тоя който открие http://www.google.bg/search?sourcei...&rls=GGIC,GGIC:2006-44,GGIC:en&q=Даниел+Илиев
 
Re: SEO състезание

като ЦСКА Левски е лафа :)

а според новия фолклор :

като Даниел Илиев блогопожеланията ми :)
 
Re: SEO състезание

Бого - на всяка манджа мерудия

1. Той е уайд оупън към оупън сорс конференции, мийтинги и седянки
2. Той е екозащитник
3. Той е сградозащитник
4. Той дарява

Абе е тва е гражданска позиция, тоя Бого има активна такава, ма Бого не се спира дотук, Бого е кандидат евродепутат, ба тоя Бого, чудя се след толкова раздаване остава ли му време за пичките
 
Re: SEO състезание

като ЦСКА Левски е лафа :)

а според новия фолклор :

като Даниел Илиев блогопожеланията ми :)

аа чеки сега
дай да се разберем...
може като Левски ЦСКА ама обратното не :)
 
Re: SEO състезание

двама се карат ... третия печели :)

хайде тоя път да не спечели третия :)

нека да е твоето :)
 
Re: SEO състезание

организаторите могат да си направят весела линк байт реклама ако дисклалифицират Бого заради обидни публикации на неговия сайт. Хем солидна реклама ще стане, хем по неговата тиква с неговите номера. Да видите колко недоволни шарани ще ви заклеймят само, голям риболов ще падне.

Струва си да се обмисли, но не вярвам да сте склонни, да паднете до нивото на кандидат депутата. Аз бих се изгаврил с него след подобна простотия.
 
Re: SEO състезание

организаторите сега си скубят косите ... че навремето оставиха форума да решава какви да са правилата - т.е. да няма правила

и сега си получават заслуженото ... :-(
 
Re: SEO състезание

Никое добро дело не остава ненаказано... Надявам се на по късен етап да сметнете, че си е струвало. За мен беше добър повод състезанието да обърна внимание на доста позалежали неща. Пък и си намерих хоби като дойде изборно време. Може да организирам услуга "онлайн очерняне на голям досадник" или "носене на глави не тепсия - топли, тооопли!" идват разни итересни бизнес идеи ;)
 
Re: SEO състезание

Искам да се извиня на всички колеги и на цялото съсловие, че една моя позиция доведе до толкова бълвоч срещу СЕО, състезанието и организаторите му. Ето я и цялата ми позиция по въпроса.
 

Горе