SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO състезание

Re: SEO състезание

Тези домейни се предоставят от uninet.bg
новост са и все още не се поддържат от всички доставчици.
(До колкото знам само МегаЛАН(София), СитиЛАН(Пазарджик) и някакъв русенски доставчик ги поддържат...)
Всичко е въпрос на 3 реда в named.conf, аз говорих с моя доставчик...админа се запилял некъде втори ден от 11 до 6 той е в обедна почивка :D
 
Re: SEO състезание

т.е. и google не ги поддържа така ли :)

Правилен отговор. Затова ми е много интересно, как ще се класира напред ;)
ако е яицазимитпо-лъгуг.com има големи шансове, но .бг, .име и .инфо, не го виждат ботовете(и повечето българи, с изключението на клиентите на три от доставчиците в цялата страна :confused:), майче само Jabse.com го вижда вече :)
 
Re: SEO състезание

ако е яицазимитпо-лъгуг.com има големи шансове

Мисля че имаше подобен домейн регистриран за участие, но е доста назад в класирането. И преди във форума сме обсъждали име.com от страна seo... Аз ще кажа само че от страна user friendly е много зле... лично аз не виждам бъдеще в следващите поне 2-3 години, а и ми е доста странно как някой който няма кирилица ще отваря подобен домейн :)
 
Защо да подкрепим БГ Кулинар в SEO състезанието

Защо да подкрепим БГ Кулинар в SEO състезанието

Защо да подкрепим БГ Кулинар? С тази кратка статийка призовавам всички, които смятат, че нямат шанс да спечелят състезанието, да ме подкрепят. Защо? Това съм написал в статията.

Ако съм ви безразличен или неприятен, призивът ми е да подкрепите вашия личен фаворит.

Хайде, че не остана време! А, пък, Бого си изчерпа ресурса за подкрепа ;).
 
Re: SEO състезание

е то хубаво ама не можа ли да изчакаш с честните сини очи малко до по късно. А и обосновката ти е доста спорна... твърде "алла БОГО".
 
Re: SEO състезание

Напротив, постановката ми е "анти Бого". Нищо лично срещу човека, просто си направи добър линк билдинг с чужди пари.

Ако ти харесва някой друг, подкрепи го или продължи участието си - изборът е твой.
 
Re: Защо да подкрепим БГ Кулинар в SEO състезанието

Re: Защо да подкрепим БГ Кулинар в SEO състезанието

Защо да подкрепим БГ Кулинар? С тази кратка статийка призовавам всички, които смятат, че нямат шанс да спечелят състезанието, да ме подкрепят. Защо? Това съм написал в статията.

Ако съм ви безразличен или неприятен, призивът ми е да подкрепите вашия личен фаворит.

Хайде, че не остана време! А, пък, Бого си изчерпа ресурса за подкрепа ;).

абе ти на предизбарна кампания го подкара :)
само не разбрах частта за от трета на първа страница
айде със здраве и успех
ако не се завърна от там където ме прати лъгуг, честито 4-то място
иначе, честито пето
 
Re: SEO състезание

Напротив, постановката ми е "анти Бого". Нищо лично срещу човека, просто си направи добър линк билдинг с чужди пари.
на Бого класирането се дължи основно на няколко солидни подкрепящи го по медийни или други причини в този смисъл се опитваш да си направиш кампания като него. Има достатъчно време за сериозни размествания.

Ако ти харесва някой друг, подкрепи го или продължи участието си - изборът е твой.
Ако реша да те подкрепя ще го направя и със сигурност ще разбереш, но не ми харесва опитът ти за установяване на статуктво по средата на играта и може да реша да подкрепя някой с по чисти похвати.
 
Re: Защо да подкрепим БГ Кулинар в SEO състезанието

Re: Защо да подкрепим БГ Кулинар в SEO състезанието

ако не се завърна от там където ме прати лъгуг, честито 4-то място
иначе, честито пето

ти къде изчезна бтв?
 
Re: SEO състезание

Не знам к'во обвиниявате т.нар. Бого, линкбайт в най-чист вид, т'ва е целта на състезанието или бъркам?
 
Re: SEO състезание

MacTeP, няма ли да си подновиш домейна?

Домейна не е мой :) Ама го подновиха де :) Виж google кво готино си го е кеширал


Не знам к'во обвиниявате т.нар. Бого, линкбайт в най-чист вид, т'ва е целта на състезанието или бъркам?
Аз казах абсолютно същото нещо :)
 

Горе