SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008.uk.com

Re: seocontest2008.uk.com

..или ако Master не им каже
Код:
http://forums.ukwebmasterworld.com/seo-contest/10593-search-engine-optimization-contest-301-redirect-not-acceptable.html#post53584

А, бе човеко, ясно е написано, че е проблем, независимо дали са ти приятели или врагове!


Кое е ясно написано? Аз redirect-вам от нов артикъл. Така че не е ясно написано.

Навсичкото отгоре преди да редиректна съм питал Skinner дали е проблем да подкрепя някой друг и той каза че няма проблеми. Така че...
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008.uk.com

MacTeP, с решение на племенния съвет и главния готвач ти се забранява да пишеш из нета от 8 вечерта до 8 сутринта :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

MacTeP, с решение на племенния съвет и главния готвач ти се забранява да пишеш из нета от 8 вечерта до 8 сутринта :)

Е ти се едно ми забрани да дишам...
 
Re: seocontest2008.uk.com

Ай ся ни са тръшкай :) Сега обмисляме дали да не ти разрешим все пак да пишеш поне в блога си ... но задължително само на български :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Ай ся ни са тръшкай :) Сега обмисляме дали да не ти разрешим все пак да пишеш поне в блога си ... но задължително само на български :)

На българския няма готини неща дето мога да си копирам от другите сайтове, апък аз както е всеизвестно съм неграмотен и трудно пиша четимо на какъвто и да е език. Пък на английски знаеш ли колко объркани думи обирам от SERP :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Ами, ще играем. Изчакайте малко преди да сваляте редиректите.
Трябва да измислим нова стратегия явно. Но си пролича, че много хора го ползват. Как иначе да спечелиш с нов домейн...
 
Re: seocontest2008.uk.com

Здрасти,

Реших и аз да помогна с каквото мога ще драсна малка статия с линков в нея към вас, но с две три думи да ми кажете на каква тематика да бъде, тъй като нямам време да чета 24 страници

:)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Ами, ще играем. Изчакайте малко преди да сваляте редиректите.
Трябва да измислим нова стратегия явно. Но си пролича, че много хора го ползват. Как иначе да спечелиш с нов домейн...

Не сме само ние, ама се ядосах супер много щото нищо няма описано в правилата... навсичкото отгоре ми разрешиха да подкрепя отбора с моята състезателна страница. Така че да ходят да се шибат тъпанарите...
 
Re: seocontest2008.uk.com

Здрасти,

Реших и аз да помогна с каквото мога ще драсна малка статия с линков в нея към вас, но с две три думи да ми кажете на каква тематика да бъде, тъй като нямам време да чета 24 страници

:)

Каквото и да напишеш е ок, стига да има линк:
HTML:
<a href="http://seocontest2008.uk.com/">seocontest2008</a>
 
Re: seocontest2008.uk.com

Някои които няма какво даредиректне е изпищял че не може да се класира....

Мърляво е без редиректите....

Аз мога да оправя линка от пресеил пеиджа да линква не към редиректа на мастера а към официалният сайт

друга опция маината и на нарадата играем за топ позиция... да им скрием шапката редиректите си седят...
 
Re: seocontest2008.uk.com

остави го, линка вече е ейджнал, няма време тепърва да променяме линковете.
в момента замисляме нещо друго по-интересно...
 
Re: seocontest2008.uk.com

... да напълним мрежата със сплогове :)
 

Горе