SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008.uk.com

Re: seocontest2008.uk.com

iliadobrev : заедно имаме !

моля Ви колеги. Разберете ! Това е нашето участие. Това е нашата победа. Всеки от нас е наравно с всеки друг в играта !

Хайде да си говорим като за нещо собствено. Всеки си има (и ще си има) една равна част !
 
Re: seocontest2008.uk.com

моля никой да не пингва, не искаме да ни баннат от текнорати за прекомерно пингване

Имам драма с adsl (нон стоп ми дропи) и като дам refresh и тва явно пак поства, сори :(

за да не пингва когато нетрябва
http://wordpress.org/extend/plugins/maxblogpress-ping-optimizer/


predpriemach, хубаво е да е доста преди финала
че помним с лъгуг кво стана :)

колко преди финала бате 1 март аз мога и сега да го добавя ама нали да не изсипваме всичко накуп ....
 
Re: seocontest2008.uk.com

имай готовност , засега явно яваш яваш ще я караме за да посъберем съдържание :)

(като гледам последният пост - на Руми - май друго не ни требе ... дали има още снимки ??? :) )

когато трябва ще имаш видение :)

но в никакъв случай да не оставяме за последните 20 дни щото вече има инфекции в миналото когато гуглярите забравят да се ъпдейтнат по 3 седмици :)

принципно имай готовност за мартенички :)

...

за пингването - просто молбата беше да не го насилваме

иначе който иска от сега може да добави feed-a в браузърите си и в google reader account-a си ... (последното е много важно) :

http://seocontest2008.uk.com/feed/
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008.uk.com

и за да не редактирам пак ... ако някой има наклонности да добавя всеки пост в delicious и каквото там ползва е желателно да го прави :)

biks : за всички е ! просто тук се опитваме да организираме единен бг отбор, макар че доколкото разбрах (преди секунди) една бг фирма набедена за оптимизаторска също щяла да се включва самостоятелно :)

дано слухът е грешен ...
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008.uk.com

ще пиша ! Не ми е перфектен англииския, но пък имам фърст и адванст, що-годе ще се справя ! :) линкнал съм от изкуството (целият) към ланик, другите домейни как мислите, да ги линкна към ук-то или да напрая 1 събдомейн, да приложа моята смешна оптимизация и после да го 301 или линк ?

Евала на всички писали, и взели участие в бг-отбора !!!
 
Re: seocontest2008.uk.com

biks : за всички е ! просто тук се опитваме да организираме единен бг отбор, макар че доколкото разбрах (преди секунди) една бг фирма набедена за оптимизаторска също щяла да се включва самостоятелно :)

дано слухът е грешен ...

Коя е тая фирма?
Аз мисля че всички които профиесионано се занимаваме с оптимизация сме част от БГ отбора? Много се радвам се че се включиха хора, който не предлагат SEO услуги, но за мен са едни от най-добрите в SEO бранша в България. Имам в предвид главно nbsp и peter, който определено съм ги признал и лично за мен са хора на които се кефя и които с удоволствие бих порепил. РАДВАМ СЕ ЧЕ СЕ СЪБРАХМЕ ОТБОР!!! Това трябваше да се случи отдавна.
 
Re: seocontest2008.uk.com

Чак сега прочетох темата. Мислех, че е някакво индивидуално състезание,а то какво се оказа...тотал фън! :D

Ами постепенно започвам да линквам. Мога да осигуря 10 000+

Отбора само до този форум ли е ограничен?
 
Re: seocontest2008.uk.com

Ок, вече сме и в technorati със стартов рейтинг от 10 :D
Можете да се запишете като фенове на блога.
 
Re: seocontest2008.uk.com

ilieff - щом е Български SEO отбор трябва да е над този форум :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

iavor : <a href="http://seocontest2008.uk.com/">seocontest2008</a>
 

Горе