SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008.uk.com

Re: seocontest2008.uk.com

ох да уточня , връзката горе е за не SEO-тата :)

за SEO-тата други anchor-и :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Моля, НЕДЕЙТЕ да пускате повече безразборни теми в диг, пропелър и другите големи мрежи. Вече имаме изтрити някои истории и не искаме да баннат домейна от мрежите и да загубим линковете които вече имаме. Със спамът който се надига покрай това състезание най-вероятно ще забършат всичко което има seocontest2008...

пп
всъшност ако блогвате нещо за състезанието в личния си блог... :)
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008.uk.com

Радвам се, че набързо се е заформил бг екип. Ще гледам да помогна с каквото мога.
Но нека да хвърля една идейка, която се заформи в главата ми като виждам как се развиват неащата с това състезание.
Защо не се организираме като екип за общ международен проект.
Между нас си има всякакви, дизайнери, програмисти, копирайтери и най вече СЕО'та ;) Вместо да се хвърят толкова труд за някакви си мижави $1000 и за нещо, което ще отмине след време. Всеки би могъл да участва с каквото умее да прави. Та интересно ми е да чуя и вашите мнения. Това са ми спонтанни мисли просто без да съм се задълбочавал върхи позитивите и негативите.
 
Re: seocontest2008.uk.com

wbg : това е идеята , а сега го правим тестово за да видим как ще се сработим. Ако успеем, после е лесно :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

wbg : това е идеята , а сега го правим тестово за да видим как ще се сработим. Ако успеем, после е лесно :)
Прав си! не бях го помислил от тази гледна точка. А и да не изпускам нещо, май бях видял някакви обяви/пуликации в блога ти за някакви проекти?
 
Re: seocontest2008.uk.com

за редиректа трябва да видим как ще се съобразим с правилата, да не сгавим нещо
споко за сега.

пп
Googlebot 152 Hits - за днес само
 
Re: seocontest2008.uk.com

имаме и други страници в топ100, спокс :cool:


Само спокойствие, силна храна и много алкохол трябва :)
Всичко останало е измислено и е под контрол... само малко време си трябва за да станат нещата.
 
Re: seocontest2008.uk.com

Кой е официалният сайт на организаторите на състезанието ? Правила, ала, бала всичко ли е ясно ?. Да не вземат да извадят някой фокус накрая ?
 
Re: seocontest2008.uk.com

Сложих една моя снимчица, имам още такива и лека по лека ще слагам по някоя ;)
а това - Just another seocontest2008 weblog може да го смените на Съединието прави силата ;)
 
Re: seocontest2008.uk.com

аз се включвам със самостоятелен домейн www.seocontest2008.portalat.info, който после ще го редиректна към основния ни...хем искам да пробвам един плъгин, които си купих преди време, но и така не съм го тествал до сега - WordPress Rewriter :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

само не се регвай в състезанието,
и можеш поне един линк да сложиш
 
Re: seocontest2008.uk.com

ех деца ...
 

Горе