SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008.uk.com

Re: seocontest2008.uk.com

dzvero, я дай напиши една статийка да си гостуващ блогър, че я закъсахме откъм content.

Опасявам се, че както само Руми се вихри скоро ще изскача из зад всеки ъгъл като яицазимитпо лъгуг :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

м-у другото Яху и МСН също взеха да се ориентират къде е истинта, но има още хляб да ядат :D
 
Re: seocontest2008.uk.com

гугъл е пиде**с :( не съм линквал сайта от никой от сериозните проекти, нито е спамено, а са ме извадили от индекса :(
аааа...ша прая възстание май!


В digg попаднах на някакви ваши линкове, аз последните 3 дни горе-долу следя почти всичко дето минава през digg :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

ам сайта е събмитнат в само в диг и Mybloglog + дао. Това е!
Днеска го сложих на seo-bulgaria.info и sqa.bg.
Вече сме пак в индекса само с начална страница...много тъпо :(

Е, дай му малко време все пак :) Макар, че при вас е суб домейн на авторитетен домейн и не би трябвало да има проблеми
 
Re: seocontest2008.uk.com

ми има seo състезание в което участваме...сайта на организаторите е
Код:
http://www.ukwebmasterworld.com
... първо място за seocontest2008 на 1ви Април ще ти донесе 1000 долара...
я ся ни светни ти ;)
 
Re: seocontest2008.uk.com

гугъл е пиде**с :( не съм линквал сайта от никой от сериозните проекти, нито е спамено, а са ме извадили от индекса :(
аааа...ша прая възстание май!

сложи повече болд и ще се оправи ;D
 

Горе