SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008.uk.com

Re: seocontest2008.uk.com

А вы? - се пише :)
-ы (вы, машины) е на края на множествените числа, на вы и т.н.
-ый (красивый, горестный и т.д.) е на края на прилагателните, определенията, ако не се лъжа и на нарицателните...
 
Re: seocontest2008.uk.com

на убави знойни рускини ли ? :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

позната история ... помни я ... това са неща които внуците ни трябва да знаят :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Разговора за пиенето ми напомня на един виц на който винаги много се смея :)
Едни руснаци седнали и си приказвали, единият споделил, че скоро щял да умира... и другите му казали:
"- Если знаеш, что скоро будеш умереть ... ты не хочеш ли все попробовать?! Только водку, и то - всю жизнь..."
"- Я, друзья, все попробовал... даже вода однажды пил! Ну, да ... Я пил ее однажды... она мне не понравилась..."
 
Масово разтройство и престой в тоалетната

Масово разтройство и престой в тоалетната

Младежите,

що не вземете да пуснете по един коментар на писанията ми за контеста? Ако исктае коментирайте за световния мир или за живота на мравките, важното е да има свежо съдържание.

И понеже знам, че без да сте притиснати до стената едва ли ще напишете по 2 реда, та омагьосвам ви:

- да получите разтройство, да не излезете от тоалетната, да ви мъчат страшни напъни, докато не напишете нещо в блога за контеста.

Който напише коментар, магията няма да го лови.
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008.uk.com

руми, с магии не става, по лесно беше да им сготвиш нещо ... ефекта ще е същият :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Ъмм идейка за състезанието:
Нали говорихме тук за клик-тру-рейт, че гугъл може да го взима като фактор ... защо просто не влизаме в гуглето, пишем кийуърда и така да влизаме в блога. .. може да се окаже полезно !
 
Re: seocontest2008.uk.com

Ъмм идейка за състезанието:
Нали говорихме тук за клик-тру-рейт, че гугъл може да го взима като фактор ... защо просто не влизаме в гуглето, пишем кийуърда и така да влизаме в блога. .. може да се окаже полезно !

Еми аз това си го правя по Default. Дано помогне. По мои наблюдения номерът минаваше преди около година. Сега вече няма много много ефект :(
 
Re: Масово разтройство и престой в тоалетната

Re: Масово разтройство и престой в тоалетната

Който напише коментар, магията няма да го лови.
Не й вервайте, момчета! Лови си магията, със или без коментари! Заради нея изпуснах страхотен домейн. Пфу, вещица!:p
 
Re: seocontest2008.uk.com

Вие отлагайте коментарите, то ви се пече :D


Ще ни правиш ли пак филиика със сьомга ;)
Ако да, ще спукаме коментарите
хихих
 
Re: seocontest2008.uk.com

bgkulinar : razstroistvo.com ли изтърва заради румката ? :)
 

Горе