SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Videnov - returned

Re: Videnov - returned

е*ем ти и алгоритъма на Google, щом това не брои за спам.... а h1-то е направо като сюжет на турски сериал "сандък капалъ чарши"
 
Re: Videnov - returned

Поправете ме, ако се лъжа, но не трябваше ли тайтъл тага да е до 65 символа?
Или ВЪПРЕКИ него, са класирани на 1 място, заради хилядите линкове?

ПС: Кореспонденцията според мен е добър начин за трупане на релатед контент без да се налага някой да пише статии допълнително.

Аз примерно в един мой блог слагам клиентските запитвания и отговорите към тях като отделни публикации.
Грешка ли правя?
 
Последно редактирано:
Re: Videnov - returned

Поправете ме, ако се лъжа, но не трябваше ли тайтъл тага да е до 65 символа?
Поправям те - гугъл показва толкова символи от тайтъла.
 
Re: Videnov - returned

И накрая - използват ли непозволени неща или не? Ако ползват защо никой не ги репортва?
 
Re: Videnov - returned

И накрая - използват ли непозволени неща или не? Ако ползват защо никой не ги репортва?

Използват и то доста. Виж в source кода колко текст крият в H1. Отделно от това линкове от хакнати сайтове и т.н. И от доста места знам че са репортвани, ама ей на:eek:
 

Горе