SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Лайфбокс1.цом

Re: Лайфбокс1.цом

аз не можах да разбера класификацията за нормален човек :) щото не гледам тв или много рядко, но имам познати дето гледат и ми приличат на нормални :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

И аз гледам ТВ, но както казва Longanlon: "Новините започват с добър ден и след това половин час ти обясняват защо не е такъв." Затова по ТВ новини отдавна не гледам.

Ебахти новините, то си е черна хроника.
 
Re: Лайфбокс1.цом

Абе сега очаквайте нова версия на сайта и съобщение - всички регистрирани преди 10 декември да се пререгистрират.. сървъра е долу :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Ами то и най-скапаният сайт, ако го дават по 2-3 пъти на ден по НTВ и БТВ, може накрая и да стане нещо от него. То бива бива подигравка със зрителите и webmasterite, ама този път мина всякакви граници. Тия телевизии трябва да се закрият!!!
Има толкова стойностни проекти, движени и от професионалисти, a също и от ученици, има и социални мрежи няколко, и накрая един бъгъв сайт, който през ден му сменят системата на която е правен продължава да се дава по новините.
Това е геноцид срещу честните български webmasteri !!!!!!!!!!
 
Re: Лайфбокс1.цом

Ем, аз съм потресен завинаги наистина ... Човек да се чуди какви пари да извади, какво да измисли, какво друго да добави в сайта си, каква реклама да направи, а други като този ей така от нищото репортаж по 2-3 национални телевизии ... После какво желание да имаш да си развиваш бизнеса !?!?
 
Re: Лайфбокс1.цом

Със споделен хостинг за 3лв на месец, краден темплейт и готова система с приложения (най-вероятно също не платени) не се конкурира Facebook

Приложенията са платени. По принцип ние имаме подобен сайт от поне 9 месеца, но никой не му обърна внимание и затова се отказахме да го доработваме, в момента е замразен.
Иво Апостолов също има подобен сайт, в пъти по-добър - общност за скиори.

Какво ли не прави рекламата :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Приложенията са платени. По принцип ние имаме подобен сайт от поне 9 месеца, но никой не му обърна внимание и затова се отказахме да го доработваме, в момента е замразен.
Иво Апостолов също има подобен сайт, в пъти по-добър - общност за скиори.

Какво ли не прави рекламата :)

то че са платени, платени са. въпроса е малкия платил ли е за тях щото кво излезе 3 национални телевизии рекламират кражба на ИС :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Приложенията са платени. По принцип ние имаме подобен сайт от поне 9 месеца, но никой не му обърна внимание и затова се отказахме да го доработваме, в момента е замразен.
Иво Апостолов също има подобен сайт, в пъти по-добър - общност за скиори.

Какво ли не прави рекламата :)

Да, да, това имах предвид, че и приложенията с платени ;) Ние също имаме подобен сайт -> социална мрежа за студенти

Иначе наистина пълният комплект е малко над 400$ (от личен опит знам), вече зависи за какви версии става на въпрос (стандарт или про)
 
Re: Лайфбокс1.цом

този лайфбокс е много смешен !!!

това е толкова нагла реклама и нагла лъжа, че направо нямам думи аз.

аз разбирам че някой, които са фенове на Джомла викат браво и го приемат едва ли не като свой човек (от своето "семейство" ... или как да кажа) ама не е така , вие се мъчете да си популяризирате сайтовете, а той ще прави българския гоогле или българския не знам какво си ... утре

той бил направил
...направил , на баба си хвърчилото направил ...
сигурно има хиляди други 16 годишни момчета който пишат на PHP 100 пъти по добре от този , ако въобще може да напише 2 реда той ...

до къде я докарахме само ....
 
Re: Лайфбокс1.цом

Абе сега очаквайте нова версия на сайта и съобщение - всички регистрирани преди 10 декември да се пререгистрират.. сървъра е долу :)

Ей, има бекъп си бекъп човека :)

От главната на сайта
всички свои потребители, регистрирани преди датата 6 Декември 2009, да се регистрират повторно.
 
Re: Лайфбокс1.цом

PR-а му ще е над 4 със сигурност!
До къде я докарахаме......до тук с всички които си мислеха, че пича е вложил някаква мисъл...вложил е дръжки и дори не може да се възползва от положението!
 
Re: Лайфбокс1.цом

Не знам вече какво да напиша. То работите покрай този сайт са толкова смешни, а пък най-смешни са Националните ни Телевизии. Как могат да правят реклама на крадени скриптове ?!?!?

Дайте да спретнем един добре написан материал критичен и да го публикуваме в големите медии( вестници електронни или книжни)
 

Горе