SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Лайфбокс1.цом

Re: Лайфбокс1.цом

пробг не може да работят на такива цени. дори скат не работят на такива цени.
Не знам и не споря :)
Но иначе ако платения репортаж по новините е около 3-4к лева колкото пише в общи линии си заслужава :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Около 1100 преди новините. Да видим до колко ще стигне.

За 3-4к ще си докараш доста повече посетители, за доста по-дълъг период. :)

EDIT: сайта поумря, май до никъде няма да стигне.
 
Последно редактирано:
Re: Лайфбокс1.цом

И сега каква стана тя ? :)
LifeBox1.com, моли всички свои потребители, регистрирани преди датата 6 Декември 2009, да се регистрират повторно. Извиняваме се за причиненото неудобство...
 
Re: Лайфбокс1.цом

За 3-4 хиляди, целия фейсбук (българите, в истинския) ще ти види рекламата и ще клика по нея :)
Знам, но друго си е по ТВ :)
за 4к лева ще си докараш около и над 40к посещения на сайта от адсенс или изитрейдър
Или пък един банер в замунда за 2 седмици :)
 
Re: Лайфбокс1.цом

Между другото си мислех, че това е добра стратегия на някой с по-големи възможности да си рекламира продукта, но имайки предвид изпълнението и всички гафове до момента, ме съмнява.
 
Re: Лайфбокс1.цом

Абе това защо малко много ми прилича на http://www.jomsocial.com/community.html, искате ли и аз да си го инсталирам.. ест нуллед версия и след това да пуснем насам натам, че съм само на 15 и да му подбием сайта :D:D
 
Re: Лайфбокс1.цом

Абе това защо малко много ми прилича на http://www.jomsocial.com/community.html, искате ли и аз да си го инсталирам.. ест нуллед версия и след това да пуснем насам натам, че съм само на 15 и да му подбием сайта :D:D

Това ползваше в първите две версии на сайта :)
Третата, която е от 6 декември ползва SocialEngine
 
Re: Лайфбокс1.цом

Какво стана, Иво, поне платили ли са си лиценза? Не ми се вярва да не са, де. Като сметнеш една реклама по ТВ и една система за $250, не става и дума за сравнение.
 
Re: Лайфбокс1.цом

Какво стана, Иво, поне платили ли са си лиценза? Не ми се вярва да не са, де. Като сметнеш една реклама по ТВ и една система за $250, не става и дума за сравнение.
Версия 3.0 (текущата) не знам. Версии 1.0 и 2.0 ползваха нелегален софтуер
 
Re: Лайфбокс1.цом

Какво стана, Иво, поне платили ли са си лиценза? Не ми се вярва да не са, де. Като сметнеш една реклама по ТВ и една система за $250, не става и дума за сравнение.
Не знам дали си гледал телевизия до сега, но ако е платено - трябва да пише ПЛАТЕН РЕПОРТАЖ ...
 
Re: Лайфбокс1.цом

Язък, че не може да ти каже "добре заварил" :)
В смисъл? Айде че след малко спират лампите и нет-а на 4-ти километър ...Според теб дали е платено за този репортаж и как ще обясниш, че не е излъчен като "платен репортаж"?
А иначе аз отдавна съм се отказал от подобни манипулативни новинарски емисии ...
а тези дето са гледали тв и са писали по форумите ... те какви са?

Съжалявам, но не мога да разбера въпроса ти??
 

Горе