SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Финализиране на плащането в адсенсе

muteki

New member
Здравейте колеги,

някои да има проблем с финализирането на сумата за плащане за месец октомври? По принцип гугле го прави на всяко 7-мо число откакто се помня, но за месец октомври още не ми е сложил сумата там където трябва, а вече сме 9-ти и започвам да се притеснявам. Само при мен ли е или е глобално?
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Аз поръчах на 25.09. и ми изписа, че ще бъде извършено плащане до 1.10. Като стана 1-ви, ми изписа - до 31.10. Все още е така, но поне е добавил и приходите от септември. Трябва да си освободил плащанията си, да има попълнени данни на получателя и сумата ти да е над 70 евро. Предният път имах големи главоболия, че ми пращат имената в следния ред "име фамилия презиме" (сигурно така съм ги попълнил, или те просто така изискваха да ги въведа), но тук по лична карта са в друг ред. Други банки пък не работели с 10 цифрен код, други пък искали поне 2 имена на физическо лице от фирмата на Г., други пък не знаяли въобще ама как се работи с това, макар че работят с western union услуги. Банковата ни система е ужасна или по-скоро взимат на работа хора не на мястото си.
 
Последно редактирано:
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Благодаря за отговора, подозирам че си на чекове и че не си ме разбрал, аз съм с УЮ, но това в случая няма значение. Досега никога не съм имала проблеми с получаването на сумите.

Значи реда при гугле адсенс е следният - свършва месеца ти виждаш в една от колонките каква ти е сумата, на 7-мо число следващия месец изкараната от предходният месец сума се финализира и се изписва в другата колонка и накрая от 23 нататък до към 26-27 ти пускат и парите.
Е при мен липсва точно действието, което го извършват на 7-мо число, и да естествено съм над минималния лимит.

Вече е 10-ти и незнам да им пиша ли или какво, и ако им пиша кой мейл да използвам, някой знае ли?
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

ама не е показана сумата за месеца (в случая за Септември), или е показана 0.00?
Понеже попаднах на подобни ситуации из форумите днес.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Показана е предходната /демек последното взето плащане/ от 23 септември, което трябваше преди три дена да го няма, а вместо него новото да е там и да чака следващата фаза до 15-то число ако промениш мнението си дали да ги взимаш. Сега е 0.00.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Абе щом е 0.00, значи е финализирано.. провери си емейла, който си обвързал към акаунта и там трябва да има данни за плащането, да идеш да си вземеш парите... какво толкова му се чудиш.. виж какви емейли си обвързал и си ги провери, ако нямаш,.. може да сигнализираш вече, че нямаш такъв за плащане. Но щом е 0.00, значи вече са ти ги пратили.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Абе щом е 0.00, значи е финализирано.. провери си емейла, който си обвързал към акаунта и там трябва да има данни за плащането, да идеш да си вземеш парите... какво толкова му се чудиш.. виж какви емейли си обвързал и си ги провери. Но щом е 0.00, значи вече са ти ги пратили.

Колега въз основа на казаното от теб се чудя коя от трите опции се отнася за моя случай:
1. Моят адсенсе е мутирал
2. Или говорим за различни неща
3. Или от излишни дъллгииии обяснения типично по женски не е станало ясно за какво става въпрос, което ме подсеща за един виц:
- Кое е общото между найлонов плик и глава на блондинка?
- И двете са прозрачни... :D :D :D

И сериозно, на някой забавя ли се финализирането за месец Септември?
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Моето плащане също все още не е финализирано. Говоря за м. септември. Все още не се изписва в справката. Вярно, че друг месец по рано се появява.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Моето е финализирано. Обикновено около 7мо число добавят новото.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Действително закъсняха няколко дни, но от вчера при мен се прехвърлиха при финализираните..
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Благодаря на всички! Виждам, че не е единичен случай и това е най-важното. Към момента и аз оставам към чакащите.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

На мен ми се струва, че си със старата версия на адсенса, мини към новия вариант да видим дали няма да ти е ок. :)
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

На мен ми се струва, че си със старата версия на адсенса, мини към новия вариант да видим дали няма да ти е ок. :)

Използвам новия интерфейс още като го пуснаха, не е това причината
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

моите от септември още не ги е отразило....

Радвам се, че не съм само аз, и аз все още чакам. Предполагам, че няма да има проблем с плащането накрая. Аз пуснах една формичка на гугле и ми отговориха на следващия ден, невероятно бързо, отговорът беше много любезен и като цяло пишеше, че сте се постараят да оправят проблема възможно най-бързо. Но все още показва нулите, а кликовете за новия си се трупат без проблем.

Доколкото разбрах от форума на гугле тези проблеми са започнали от миналия месец и се е случвало на много хора, независимо дали си изкарал 100 или 1000.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Някакво движение при вас?
Аз чак днес забелязах, че и при мен не са финализирани приходите за септември...
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Какво значение кога са финализирани, след като си ги получавате на 25-то число?
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Какво значение кога са финализирани, след като си ги получавате на 25-то число?

Мисли преди да пишеш...
На 25-то число получаваш приходи ако имаш някакви финализирани. В противен случай - не получаваш.
 

Горе