SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Финализиране на плащането в адсенсе

Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Още от странностите.


В акаунта ми, страницата с Плащания, горе имам текста
Този месец няма да бъде извършено плащане. Размерът на неизплатените Ви приходи преди 01 октомври 2011 възлиза на 0,00 €. Плащания се извършват в срок от 30 дни след края на месеца, в който неизплатените Ви приходи са достигнали 70,00 €.

а, долу имам
X 24 - Плащане в процес
 
Последно редактирано:
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

а, долу имам
X 24 - Плащане в процес
Идваме си на думата, че ще си вземем парите навреме ;) и всички опасения са излишни.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Още от странностите.


В акаунта ми, страницата с Плащания, горе имам текста
Този месец няма да бъде извършено плащане. Размерът на неизплатените Ви приходи преди 01 октомври 2011 възлиза на 0,00 €. Плащания се извършват в срок от 30 дни след края на месеца, в който неизплатените Ви приходи са достигнали 70,00 €.

а, долу имам
X 24 - Плащане в процес

При мен го пише същото, но все още нищо, в смисъл не прогресират :(
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Идваме си на думата, че ще си вземем парите навреме ;) и всички опасения са излишни.

Не, идваме си на думата, че независимо дали има плащане навреме или не, бъг в Адсенз има и то достатъчно сериозен за да бъде обсъждан.
Както се и прави на много места.
Естествено, не и тук, където нивото е прекалено високо. Виж, друго си е да се смени някой цвят, я в серпа, я в уебмастър тулс, там има мегдан да се философства някоя друга страница.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Естествено, не и тук, където нивото е прекалено високо.
Защо се самонаказваш и стоиш в тоя гаден форум, където "нивото е прекалено високо"? :D
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Кулинар... в тази тема се бяха събрали немалко хора, които смятат, че има проблем в отчетната система на Адсенз и се опитаха да го обсъждат. Освен тях има и един ментор в твое лице, който по скромното ми мнение, освен да спами и да пуска надменни подмятания, друго в конкретната тема не е направил. Разбирам, че 6000 мнения без спам трудно се трупат, разбирам, и че бройката им ти дава самочувствието, че можеш да яхнеш метлата и да ръсиш определения като ламер наляво и надясно ама... хайде моля те, остави тези, които се интересуват от проблема да си го обсъждат тук и насочи вниманието си към теми, където би могъл да бъдеш полезен с нещо.

По темата - като че ли ще получим плащане. При мен все още не е излязъл ред "в процес на плащане" и на новия интерфейс си седи изречението, че няма да получа плащане, защото нямам приходи за септември, но на стария интерфейс от петък си седи стандартния надпис, че имам плащане в процес.
Интересно ще бъде и дали ще има чувствителни отклонения между натрупаната за септември сума и финализираната / изплатената.
Най-дразнещо в случая е отношението на съпорта към все по-увеличаващите се питания. Като изключим 2-3 отговора в началото на месеца, състоящи се в "работим по проблема", никой не си дава труда да отговори как се развива тази... работа по проблема.
 
Последно редактирано:
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Последно предупреждение преди да заключа темата- преглътнете си егото и се придържайте към проблема на Adsence - следващи философии без конкретен цитат от форума на google или webmastertalk или DP или който и да е друг надежден според вас източник, ще бъдат считани за повод темата да бъде прекратена. Който си получи първи чека, да напише дата на получава и да се изфука пред другите.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Така, само да кажа, че им писах - имаше формуляр специално за случая. И ми върнаха отговор:
"Thanks for your patience. I've verified that the issue affecting your account affects only the displaying of your earnings, so your earnings will be paid as usual after you have crossed your payments threshold. In the meantime, you can view an estimate of your monthly earnings by visiting your reports page.

Our engineers are working as quickly as they can to investigate this issue and hope to have a fix soon. Thanks for your patience in the meantime!
Sincerely,
The Google AdSense Team
"
Така, че чакаме. Още нещо - в стaрия интерфейс ми излиза съобщение "you are scheduled to receive....", което също показва, че нещата са наред.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

@entwickler, абсолютно същият отговор е получил всеки, който им е писал, включително и аз, така че стандартни отговори това не топлят!
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

При мен изписва вече, че няма неизплатени приходи до 1.10., т.е. би трябвало да са ги пуснали вече и да ги взема, но не са ми пратили емейл с Контролния номер на паричния превод.. да не би да е същия като предишния MTCN, или трябва задължително да получа нов?
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

При мен изписва вече, че няма неизплатени приходи до 1.10., т.е. би трябвало да са ги пуснали вече и да ги взема, но не са ми пратили емейл с Контролния номер на паричния превод.. да не би да е същия като предишния MTCN, или трябва задължително да получа нов?

Честито, останалите още чакаме.
Логиката говори, че кода трябва да е уникален, но за първи път чувам за емейл с контролния номер. Виж в стария интерфейс, в него като че ли са наред нещата.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Имам предвид, че то все още си пише "Пращане в процес", тъй като сигурно чака да ги взема, защото вече приходите са 0 и били изплатени, обаче на подробности срещу сумата няма MTCN номер и изпращач, както предния път. Старите данни ли да ползвам с новата сума, или още да си чакам "Подробностите"? Изписва на тях "Понастоящем данните за плащанията не са налице. Моля, проверете отново по-късно.", а е направено плащане за последната сума.
 
Последно редактирано:
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Имам предвид, че то все още си пише "Пращане в процес", тъй като сигурно чака да ги взема, защото вече приходите са 0 и били изплатени, обаче на подробности срещу сумата няма MTCN номер и изпращач, както предния път. Старите данни ли да ползвам с новата сума, или още да си чакам "Подробностите"?

Щом пише "В процес" изчакай малко, номера се появява когато това "в процес" изчезне. Понякога са в процес ден и половина, понякога по-малко. Така че изчакай си номера :), със старите данни със сигурност няма да стане, номера винаги е различен.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Щом пише "В процес" изчакай малко, номера се появява когато това "в процес" изчезне. Понякога са в процес ден и половина, понякога по-малко. Така че изчакай си номера :), със старите данни със сигурност няма да стане, номера винаги е различен.

Благодаря! :)
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Еми да се похваля тогава.. Вече е извършено плащане, данните са на лице.. тръгвам с чувала. И вашия ред ще дойде тогава, няма за какво да се притеснявате.. всичко изглежда е в срок.
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Който си получи първи чека, да напише дата на получава и да се изфука пред другите.
Както Лудото КопИле и аз съм с "Payment issued" и потретвам, че темата беше напълно излишна. Може да се заключва ;).

Мога да посоча дати за плащане с по-късна от днешната и дата на финализиране МНОГО по-ранна от последния случай. Затова слушайте чичо си, когато ви говори че датат на финализиране няма особено значение към датата на издаване, дори когато си мислите, че спами!
 
Re: Финализиране на плащането в адсенсе

Моите не са Финализирани и нямам В процес на плащане :( Май ще чакам още :(
 

Горе