SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

SEO със SAPE или без?

Статус
Not open for further replies.

SeoLab

тел. 0894764273
SeoLab, това е най-голямата тъпотия в програмата според мен: в различните версии (английска и руска) да има сапе и TLA.

Все едно руските оптимизатори не класират сайтове за изрази на латиница и не им трябват линкове от англоезични сайтове :)

Друг е въпоса че така те карат да си купиш и двете, на мен лично биха ми трябвали и двете версии, макар че още не съм скочил в сапе - не виждам смисъл да бързам.

Какво имаш предвид под:
Ами без да се обиждаш, аз вадя колкото си искам сайтове по болната ти дума "мебели", а ти се бориш минимум година с агрегаторите и не можеш да влезеш на 1-ва страница.
НЯМА дума, която да не може да бъде извадена в БГ серпа чрез САПЕ и то в най-кратки срокове.
За това става и въпрос
Бързина, качество и супер конкурентна цена.
когато някъде другаде можеш да купиш над 500 (петстотин) линка за 20$ (на различни площадки и различни IP), ще те черпя каквото и където кажеш.
 
Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Ами без да се обиждаш, аз вадя колкото си искам сайтове по болната ти дума "мебели", а ти се бориш минимум година с агрегаторите и не можеш да влезеш на 1-ва страница.

Ще ме умориш.... Къде видя че мебели ми е болна тема и защо си мислиш че е някакво усилие да оставя агрегатор да пълни 1-2 блога :D


Нещо тотално си се объркал. Ако клиента плащаше отдавна щеше да е там, при това без платени линкове от сапе.

Хайде сега повече по темата: Ако беше токова лесно и руските линкове бяха толкова качествени конкурентни фирми отдавна щяха да са ме издухали от поне 80% от тези търсения.

Никое от тях не е постигнато с нито един платен линк от Русия, колегата Радев от уеб дизайн България също е първи за две от тези ключови думи без нито един платен линк от Русия.... мога да дам още примери.

Не ти критикувам начина на работа, даже обратното, ти си бачкаш много добре, клиентите ти са доволни, резултатите са налице, но в случая всеки е прав за себе си, така ли е или не?

Аз проучвам сапе отдавна, имам акаунт създаден, зяпам, умувам, но още не съм купил нито 1 линк. В момента в който ми потрябва ще го направя веднага, знаеш го много добре. И нямам нищо против сапе, както ползвам TLA, така ще ползвам и тях един ден, когато му дойде времето.
 
Последно редактирано:
Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Ще ме умориш.... Къде видя че ми е болна тема и защо си мислиш че е някакво усилие да оставя агрегатор да пълни 1-2 блога :D

Нещо тотално си се объркал. Ако клиента плащаше отдавна щеше да е там, при това без платени линкове от сапе.

Хайде сега повече по темата: Ако беше токова лесно и руските линкове бяха толкова качествени конкурентни фирми отдавна щяха да са ме издухали от поне 80% от тези търсения.

Никое от тях не е постигнато с нито един платен линк от Русия, колегата Радев от уеб дизайн България също е първи за две от тези ключови думи без нито един платен линк от Русия.... мога да дам още примери.

Не ти критикувам начина на работа, даже обратното, ти си бачкаш много добре, но в случая всеки е прав за себе си, така ли е или не?
Просто не се е появил някой, който да работи в тази ниша със САПЕ :)
Нищо повече! :)
Преди време (над половин година, ако не и повече) за 2 седмици (т.е. за 2 седмици след началото на работата) бях вкарал на 3 или 4 място сайт по уеб дизайн само с руските линкове :)
Но колегата който освен уеб дизайн, на сайта си пишеше, че предлага и СЕО :cool: се оказа крайно некоректен и неплатежоспособен, неадекватен и още много други "не..." и го изоставих разбира се :)
Така, че това е друга тема :)
Не съм го писал това горното, за да си ги мерим тук :)
 
Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

В момента, който баннат мебелните сайтове заради руските линкове, ще те питам какво ще им обясняваш на клиентите си :). Дотогава сапе ще бъде евтин източник на линкове.
 
Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

В момента, който баннат мебелните сайтове заради руските линкове, ще те питам какво ще им обясняваш на клиентите си :). Дотогава сапе ще бъде евтин източник на линкове.

Ти прочете ли какво писа изобщо??
Или си пушил нещо незаконно?
То ако за външни фактори банили...
Голям майтап
 
Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Не съм го писал това горното, за да си ги мерим тук :)

Знам и не си го меря нито с теб, нито с никой друг, мисълта ми е че дори да се появи някой, един не може да ме уплаши. Виж когато ме изпреварят няколко, тогава ще стане страшно :D

Сам знаеш че се разкъсвам на много фронтове.
 
Последно редактирано:
Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

То ако за външни фактори банили...
Голям майтап
Да се обзаложим ли?
 
Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Да се обзаложим ли?

Свободен си да се жалваш на филанкишията, ако искаш :)
Мога да ти дам и други ниши, в които всичко е основно с руски линкове, да имаш повече материал за писане :)
 
Yazzle - тул за анализ на конкуренция

Yazzle - тул за анализ на конкуренция

Това и аз мога да го кажа - Драго вдигна няколко сайта на тематика парфюми в топ 10 с руски линкове. Със сигурност има и още, но едва ли е толкова фрапиращо, там размести 50% от серп-а на first page.

За късмет нямам клиент дето да плаща в момента в тая ниша така че засега на мен поне не ми пука, но гаранция си объркал сметките на бая народ.
 
Последно редактирано:
Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренция

Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренция

Това и аз мога да го кажа - Драго вдигна няколко сайта на тематика парфюми в топ 10 с руски линкове. Със сигурност има и още, но едва ли е толкова фрапиращо, там размести 50% от серп-а на first page.

За късмет нямам клиент дето да плаща в момента в тая ниша така че засега на мен поне не ми пука, но гаранция си объркал сметките на бая народ.
Не съм само аз
Вижте Застраховките, Гражданска, форекс, паркетите и още много други.
А ако за такива линкове банеха, то ще открием най-евтиния начин да убием конкурента
Купуваш 500-600линка на САПЕ за 20-30$ и айде - бан :)
Кулинара направо ме разби с неговата гениалност :), как не се бях сетил по-рано? :)
То това по-евтино даже и от самото изваждане на сайта в топ-а :)
 
Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Не съм такъв човек да се жалвам. Гугъл ще си свърши сам работата.

Пич, за пореден път ти казвам, интернет не е само български сайтове.
 
Последно редактирано:
Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Re: Yazzle - тул за анализ на конкуренцията +++

Не съм такъв човек да се жалвам. Гугъл ще си свърши сам работата.

Пич, за пореден път ти казвам, интернет не е само български сайтове.
не е само и англоезични :)
Аз имам и български и англоезични и руски
И всички англоезични сайтове които водя са в ТОП-а само с руски линкове!

Така че с тия приказки към някой друг.
Когато извадиш сайт в Яндекс, по конкурентна дума в ТОП-а, тогава мога да приема съвет от теб.
Защото интернет не само и Гугъл, по твоята логика.
И не пиши повече глупости.
 
Re: SEO със SAPE или без?

Нещо си изпускаш нервите, май?

Спокойно, ясно, че за теб оптимизацията е купуване на куп връзки от САПЕ. Успех тогава!
 
Re: SEO със SAPE или без?

Аз не мога да разбера къде е драмата тук :)

Дали като правиш СЕО да ползваш САПЕ или не?

Ако искаш да чупиш 5 пъти повече пари и да не ползваш САПЕ за български думи и фрази - окей, но ако го правиш кое точно му е лошото? С 10 репорта за купуване на линкове и в двата случая може да има шут.

SeoLab ме класира за по малко от месец, и то за фраза, за която знам, че се чупят яко пари за купуване на връзки от какви ли не малоумни български сайтове :)
 
Re: SEO със SAPE или без?

Сега влязох отново в САПЕ и се сетих защо не го ползвам - абсурдните разплащателни методи. :)

Разплащането става и с дебитна карта, поне аз моята Visa успях да си я вкарам.

Честно казано не съм ползвал системата за купуване на линкове и както се очертава скоро може и да не я ползвам, до сега не съм видял кой знае какъв зор за изкарване на сайт в Топ-а и то само с български линкове.

Всеки е свободен да ползва каквото си иска стига клиентите му да са доволни.

Аз лично съм напълно против репортване на колеги.
 
Re: SEO със SAPE или без?

С 10 репорта за купуване на линкове и в двата случая може да има шут.
Обясни го това на твоя подизпълнител (СеоПИч), за когото СЕО е САМО купуване на линкове от САПЕ.
 
Re: SEO със SAPE или без?

Обясни го това на твоя подизпълнител (СеоПИч), за когото СЕО е САМО купуване на линкове от САПЕ.

Нито ме знаеш, какво правя, нито какво правя, за да даваш мнения за мен.
Можeш да се запознаеш със списъка тук.
Като сред клиентите за одита имам банки и международни компании.
Ако закъсаш с някой проект, обръщай се, ще ти взема тънко, като на колега ;)
 
Re: SEO със SAPE или без?

Разплащането става и с дебитна карта, поне аз моята Visa успях да си я вкарам.
Не бих си вкарал картата в руски сайт, дори това да е последното място на света, на което да може да се ползва. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе