SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008.uk.com

Re: seocontest2008.uk.com

Пи мен сме паднали на 9-то място в Com и на 3-то в co.uk
виж да не гледаш по някакъв начин .bg вместо .com или да търсиш в .com все едно си в БГ
edit:
имам предвид това търсене според мен е правилното http://www.google.com/search?q=seocontest2008
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008.uk.com

заявката е същата. на 1-3-о места излизаха същите сайтове както и сега но нашият беше много по-надолу (сега пак е 4-и). За q=Seocontest2008 в co.uk бяхме на 3-та позиция след французите (сферите)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Разбрахме кой е, а кой ще е зависи от нас и това какво ще направим последната седмица. Всъщност има ли някой който още не се е отказал да спечелим ?
 
Re: seocontest2008.uk.com

Ама oggine, какви загуби, ши пичелим :p

Сега сериозно, мисля че ще интересно ако успеем да се дигнем до първото място, мисля че не е невъзможно. Обаче трябва да подлудим гугъл бота за няколко дни- айде да поствате контент!!!

От началото на това състезание ме гризе един въпрос, гадничък е, ама ще си го кажа: Как оптимизрате без съдържание? Има само няколко души, които писахме и се чудя как останалите във форума се справят със съдържанието в сосбтсвените си проекти.

Искам да кажа, че никога не съм умеела да правя линкове (затова и моята помощ в тази област е минимална) и определено това състезание ми показа как се правят (с много приятели :)).

Обаче как оптимизрате вашите си сайтове без текст???? Как си набавяте текст????

Айде по същия този начин да набавим текст и за състезанието.

А и никакъв спам :p
 
Re: seocontest2008.uk.com

Разбрахме кой е, а кой ще е зависи от нас и това какво ще направим последната седмица. Всъщност има ли някой който още не се е отказал да спечелим ?
че ако се откажем сега, защо изобщо сме почнали да играем заедно ?
Нали това е смисъла на състезанието - игра до последно и желание за победа :) Иначе просто ще станем поредния потребител, които си мисли, че е велик :D

Напред български оптимизатори! :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

да бъдеш медиа или да бъдеш аудитория - това е въпросът :)

за съжаление освен в Руми и Калински не виждам ентусиазма с който започнахме... ще се събуждате ли или ви е по кеф да сте губещи ?
 
Re: seocontest2008.uk.com

трябва да организираме нещо в социалните мрежи, но ще трудно - банват всичко за seocontest2008
 
Re: seocontest2008.uk.com

трябва да организираме нещо в социалните мрежи, но ще трудно - банват всичко за seocontest2008

И аз чакам да организираме нещо. Аз имах 1-2 забележки преди време за субмит на тема seocontest2008
 
Re: seocontest2008.uk.com

ами ще е на някаква друга тема
.com-а бълва по 5 сателита на ден, ние не стига че хостинга ни прееба, ами и лежим на лаври от преди месец :-(

баси

НАИСТИНА ЛИ НА НИКОЙ ТУК НЕ МУ ПУКА ???
 
Re: seocontest2008.uk.com

МАСТЕР, хайде де :) Ама го организирай ТИ ! Хич не ти ходи да се скатаваш толкова време :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

а какво ще стане, ако се пусне статия ЗА сеоконтест2008 от друг сайт, тя да е линкбайт, и тя да се тупне в соц мрежите, без да се вписва името на СЕОконтеста ?

Говоря малко отчуждено, защото нямам регистрация в нито една жужда соц мрежа :eek: така, че вие ще трябва да го пуснете ;):rolleyes:
 
Re: seocontest2008.uk.com

МАСТЕР, хайде де :) Ама го организирай ТИ ! Хич не ти ходи да се скатаваш толкова време :)

Хайде, ама от електрото ми спряха тока... сега съм на гости на мама и малко точа интернет и ток на аванта, като ми пуснат тока в къщи меткаме соц. мрежите. Имаме си силна форумна група, която скоро се надявам да се засили още ;)
 
Re: seocontest2008.uk.com

боже боже боже, 4 поста докато си напиша моят :)
Ако мога да помогна със текстовото оформление, или с каквото и да е, искам да помогна !
 
Re: seocontest2008.uk.com

Айде имам ток, мяткам соц. мрежите тия дни, че не остана... надявам се поне малко да помогне, че гледам франзуците яко са напънали
 
Re: seocontest2008.uk.com

Тия дни или днес ? :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Гледам потресаващата активност и личното участие на хората от т.н. български отбор

Последен въпрос : Никой ли от ВАС няма сърце ?
 

Горе