SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008.uk.com

Re: seocontest2008.uk.com

flasher :

1. молим се на всеки за линкове - всякакви и отвсякъде
2. трябват хубави текстове - ако може да са подходящи за темата на сайта - чудесно
3. ако някой е силен в някаква социална мрежа - нека пуска каквото и да било (чета че банвали за seocontesta, ама не е нужно да пише че е seocontest)

4. абонираме се за rss feed-a на нашия сайт (по възможност и в браузъра и в google reader)
5. добавяме нашия сайт и по възможност по някоя и друга вътрешна страница във всеки soc bookmarks сайт който ползваме (за delicious дава че само 4 човека сме го добавили)

btw ако някой все пак иска да прави redirect нека го прави към вътрешни страници а не към индекса (и това на моя отговорност)
 
Re: seocontest2008.uk.com

аз на колкото сайта имам на толкова сложих,
направих си й блог в топ 100,
сега да го редиректна ли, защото 4-то място не ни върши работа, всичко или нищо, сега е времето за редиректи ;)
 
Re: seocontest2008.uk.com

flasher :

1. молим се на всеки за линкове - всякакви и отвсякъде
2. трябват хубави текстове - ако може да са подходящи за темата на сайта - чудесно
3. ако някой е силен в някаква социална мрежа - нека пуска каквото и да било (чета че банвали за seocontesta, ама не е нужно да пише че е seocontest)

4. абонираме се за rss feed-a на нашия сайт (по възможност и в браузъра и в google reader)
5. добавяме нашия сайт и по възможност по някоя и друга вътрешна страница във всеки soc bookmarks сайт който ползваме (за delicious дава че само 4 човека сме го добавили)

btw ако някой все пак иска да прави redirect нека го прави към вътрешни страници а не към индекса (и това на моя отговорност)
кажи накъде да редиректна моя?
 
Re: seocontest2008.uk.com

MacTeP : Лично аз си опропастих последните дни и смятам да си проваля и останалите до 1ви , но да направя всичко възможно за да спечели НАШИЯ сайт. Гледам че и няколко други правят същото.

Но виждам и едни други които се скатават. Прости ми , но аз продължавам да не вярвам в теорията ти за информационно затъмнение и бля бля. Както не ми се вярва и някой да седи и да си премълчава нещо си , а ти геройски да вадиш кестените от огъня :) Разбира се, възможно е и да греша.

За мен истината е различна. Направихме нещо, позиционирахме се добре и заспахме. И някой още не могат да се събудят. Или пък не искат. И знаеш ли ? Като ще си казваме истината нека си я кажем. Смятам че се скатаха имено защото започнахме да губим. Просто не им се иска да бъдат свързани със загуба. Забележителното е че не само ние , а и другите водещи сайтове и отбори имаха проблеми като нашите. Само че те не се предадоха, не се скриха и не се отказаха. Продължиха да работят и да правят възможното за да спечелят. А ние се отказахме, скрихме се в дупките си и гледаме да не мръднем от там, че да не ни забележи някое голямо SEO и да ни се смее :) (връзка с една друга тема от миналата седмица)

А що се отнася до "те си знаят", това си е мой лаф за определени хора и касае моето отношение към тях, а не твоето :) Нека ги оставим те да си знаят, какво са обещали и не са направили. Обещаното не е като направеното. Може пък и да се поправят в оставащите дни ? :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Но виждам и едни други които се скатават. Прости ми , но аз продължавам да не вярвам в теорията ти за информационно затъмнение и бля бля.

Малко преувеличих с това информационно затъмнение и имах малко по-различно нещо в предвид. Имах в предвид това, че не се споделяше основната информация за проблеми и начините им за решаване... нямаше дискусия. Не е ли така? Като пример давам загубения googlebot и веселото съобщение: We can’t currently access your home page because of an unknown problem. Щеше ми се въпроса да беше обсъден тук в темата и всеки, който има идеи да сподели, може би щяхме да реагираме по-бързо, а може би по-бавно... знае ли човек от страни е по-лесно да се критикува отколкото да се дават реални идеи.

btw никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая.
 
Re: seocontest2008.uk.com

И никой не може да ми обещае това което ти можеш да ми дадеш :)

Я чакай малко ? В момента в който съм събмитнал sitemap и съм видял съобщението съм го написал в тази тема http://www.webmasterbg.org/showpost.php?p=14471&postcount=367 .

"Дискусията" можеш и сам да я прочетеш. Предполагам че искаш да кажеш че трябва да питам персонално всеки и под строй какво му е мнението и какви предложения ще даде ?
 
Re: seocontest2008.uk.com

"Дискусията" можеш и сам да я прочетеш. Предполагам че искаш да кажеш че трябва да питам персонално всеки и под строй какво му е мнението и какви предложения ще даде ?

О_o
Точно този пост съм го пропуснал, извинявай. "Дискусията" я видях едва сега... явно някъде в много изписани глупости съм я пропуснал.

Връщам си думите от преди малко назад.
 
Re: seocontest2008.uk.com

Нека ги оставим те да си знаят, какво са обещали и не са направили. Обещаното не е като направеното.
кой и какво е обещал? (предполагам отговора ще е "те си знаят") :)
участваме в състезанието доброволно, всеки помага с каквото иска и може. и когато някой почва да казва че някой не си е свършил работата ми звучи много страно.

И разбира се Евала ! за тези които се събудиха точно една седмица преди края на състезанието. А на тези които вече са направили каквото можаха трябва да сме бесни :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

peter : на теб ли са го обещали или на мен ? Странно е защо точно ти го приемаш толкова лично след като нямам спомен да си сред тях.

btw Евала наистина за всички тези които не са от този форум и бяха помолени да ни подкрепят и ни подкрепиха.

Много се радвам за всички които се събудиха днес :)
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008.uk.com

Пренасочвам към sitemap. Няколко дена спамърите ще се радват на seocontesta :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

И аз съм от спамърите (обичам там да си индексирам домейните), но ще е трудно да вкараш xml файл в индекса. Аз поне до сега не съм успял да накарам животното Google да яде xml :) Дано поне обхожда връзките от него.
 
Re: seocontest2008.uk.com

хехех за това ние сме майстори, а Вие SEO-та :)

Само моля те не го вземай насериозно и ти :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Насложих линкове към сеоконтеста на всяка страница където можах.
 
Re: seocontest2008.uk.com

Събужда се народа :) btw ако на някой му е интересно ние сме родени с късмет :)

тече GWT BL Update

External links 59202 (повече от 2 пъти увеличение)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Всичко дадено от мен до тези минути:
Имам редирект на домейн към вътрешна страница на сайта, 4 годишен, редиректа е от преди 2 седмици, няма да кажа името на домейна, срам ме е че го имам. Няма да го кажа, и от съображения за сигурност.
Има сайт-уайд линк от ЦЯЛОТО (14 хиляди страници в индекса) изкуство със h3 атрибут, тайтъл и всичко останало.
Имам линк от autobg.org (година и малко) (отново сайт-уайд) <h1> e линка.
Имам линк къде и що мога да имам такъв.
Написах няколко статии в сеоконтест блога, за толкова имам време. Съжалявам :(, и се извинявам.

Нямам регистрации по социалните мрежи и нямам англоезични сайтове.
С толкова мога само. И подкрепих НАШИЯТ отбор /защото може да попитате приятелката ми, колко съм и надувал главата за това състезание, и колко се радвам, че ми е позволено да участвам макар и с малкото което имам като материал и знание. Искрено съжалявам(!), ако съм ви разочаровал с това което съм направил, защото съм прочел ВСЕКИ пост във тази тема. И всеки път когато е имало нов, най-много двадесет минути след това съм го прочел. Защото ИСКАМ да спечелим, но просто само това мога да дам./

"Напред. Напред и нагоре."
- Вашингтон.
 
Последно редактирано:
Re: seocontest2008.uk.com

edit: тука, по някаква странна причина форума не ми даде да си едитна мнението ...
Линка от изкуството е х1 вече и той.
 

Горе