SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

seocontest2008.uk.com

Re: seocontest2008.uk.com

мисля, че много сглупихме с тия редиректи. Трябваше още отначало като се разбра, че не са позволени да се направи буферна страница, към която да се насочват и тя да помпи връзки към официалната. Сега вече е доста късно за това.

Иначе аз имам следната забележка: смятам, че трябваше да има нещо като представителен отбор т.е. хората, които са приели да участват сериозно. Нещо като тема поне и всеки да си заяви намеренията. Аз самия нито разбрах с кой може да се говори по идеи и проблеми нито кой доколко участва. Себе си не броя в отбора а като външен доброжелател. Не че нямам желание, просто съм претоварен и не мога да участвам пълноценно. Понапусках връзки и кратки пасажчета доколкото можах да отделя време, обаче не мога да се отърва от усещането, че други уж по ангажирани далеч не неправиха и това.

Та все пак да отчета и малко дейност последните 5-6дни пуснах наколко поста да има текст около линковете, както и още линкове от нелоши сайтове, но нищо велико. Имах голямо желание да сложа линкове по 4 UK PR4 сайта под мое попечитeлство, но точно в този период беше деликатна ситуацията с разрешенията(местене и смяна на собственост) а понеже са с малко трафик вече полза никаква.
 
Re: seocontest2008.uk.com

Sp0oN : доволен ли си от това което си направил ? даде ли каквото искаш и можеш ?

Подозирам че да. Това е предостатъчно.

nikoladd : значи ли това, че предлагаш да имаме представителен и непредставителен отбор ? И защо аз , марти , руми и петер да речем, трябва да сме различни от теб и Sp0oN (примерно)? Мястото където всеки можеше и все още може да пише е този форум и тази тема. Ако някой има идея , предложение или каквото и да е мнение просто трябваше да го пост-не тук , да се обсъди и да се приложи ако се приеме че е за доброто на отбора.

Всеки от нас си има прекалено много друга работа , но това че сме се хванали на хорото значи че трябва да го играем до края и да не се предаваме. Така че ти имаш същия принос и същите заслуги както и всички останали които подкрепиха общото участие.

btw явно днес съм прекалил и някой са се обидили за нещо си. Радвам се. Подкрепата която получи сайта ни днес няма аналог досега. Ще ви обиждам всеки ден до края ... и по много :) Накрая щв ви спретна една софра и ще ми простите ... нямате избор :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Sp0oN : доволен ли си от това което си направил ? даде ли каквото искаш и можеш ?

Подозирам че да. Това е предостатъчно.

Доволен ли съм?

НЕ.

Но това мога да дам. Така че се налага да се задоволя с него.
Ето, регнах си Дигг специялно за състезанието.

btw/ вотнах темата с дига ...

nikoladd : значи ли това, че предлагаш да имаме представителен и непредставителен отбор ? И защо аз , марти , руми и петер да речем, трябва да сме различни от теб и Sp0oN (примерно)?

Кога съм казал, че се чувствам различен, че съм ви нагрубил едва ли не ?! :eek::eek::eek:
 
Re: seocontest2008.uk.com

Sp0oN : това беше прекалено сложен въпрос който дори и аз не разбрах като написах :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

nikoladd : значи ли това, че предлагаш да имаме представителен и непредставителен отбор ? И защо аз , марти , руми и петер да речем, трябва да сме различни от теб и Sp0oN (примерно)?
мисля, че да. нека обясня... значи това е малко или много кампания. Търсят се съюзници всякакви. Тези хора които не са разбрали отначало и искат да се включат(всеки доколкото може и иска) биха били улеснени защото ще се вижда към кого да се обърнат и какво точно могат да направят. Тук сега се получи една нишка във форума с 40+ страници от която е доста трудно да се хване някаква идея какво става. да има примерно 3 sticky нишки
1- идеята
2- отбор/щаб
3- за тези които искат да помогнат
и да е ясна историята от самото начало.

Аз разбрах за събитието когато вече имаше 13-14страници в тази нишка и почнах да се ориентирам едва дни след това, кой - какво и защо. За случайно попадналите(или насочени) съмишленици, както и за разбралите по късно би било трудно да се ориентират.

Мисля, че нещо токова щеше да спести време и нерви за всички и най веча за най ангажираните. Нямах намерение да си давам мнението по организационни въпроси, но като стана дума....

Всеки от нас си има прекалено много друга работа , но това че сме се хванали на хорото значи че трябва да го играем до края и да не се предаваме. Така че ти имаш същия принос и същите заслуги както и всички останали които подкрепиха общото участие.
:) демокрацията е хубаво нещо(на теория), но дори при нея се избират ръководни органи.

btw явно днес съм прекалил и някой са се обидили за нещо си. Радвам се. Подкрепата която получи сайта ни днес няма аналог досега. Ще ви обиждам всеки ден до края ... и по много :) Накрая щв ви спретна една софра и ще ми простите ... нямате избор :)
внимавай че ще ти линкваме страниците по тия ключови думи и ще се сдобиеш с quality targeted traffic!
Код:
http://www.insultmonger.com/swearing/serbian.htm
 
Re: seocontest2008.uk.com

мисля, че да. нека обясня... значи това е малко или много кампания. Търсят се съюзници всякакви. Тези хора които не са разбрали отначало и искат да се включат(всеки доколкото може и иска) биха били улеснени защото ще се вижда към кого да се обърнат и какво точно могат да направят. Тук сега се получи една нишка във форума с 40+ страници от която е доста трудно да се хване някаква идея какво става. да има примерно 3 sticky нишки
1- идеята
2- отбор/щаб
3- за тези които искат да помогнат
и да е ясна историята от самото начало.

И аз така си мисля
 
Re: seocontest2008.uk.com

nikoladd : само изчакай да си сложа линковете по случая :)
за останалото си прав ама го правихме уж да е демократично. а се оказа че никой за нищо не отговаря :-(

както вече казах, аз се чуствам част от отбора и не се различавам по нищо от останалите ... освен че може би мразя да губя. всъщност не мога ... а и не искам .
вероятно е трябвало да е иначе. трябвало е да има отговрни за това или онова, ядра , щабове и так далее. ама нямаше. дайте по-добре сега да спечелим, а за следващие пъти ще го мислим как е по-добре :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

Явно сме се събудили малко след караниците на oggin :) вече сме 3/ти
Ако продължим така има вероятност да победим!!!

ПС.
Ако някой може да осигури нещо за бглаф като новина да го даде ще го публикувам, все пак сайта е пр5 и доста добре се индексира
 
Re: seocontest2008.uk.com

Аз не съм участвал в отбора, поради липса на време, сложил съм някой линк към главния домейн, но не мисля че което и да било място е срамно за Вас или за SEO-тата и 3то място не е загуба, а си е в реда на нещата или сте почнали да давате гаранции за #1 в Гугъл ;). Аз не съм заспал и не съм спрял да се интересувам от състезанието, но нямам нужните ресурси в момента да участвам, но видяхме и грешките при голям и демократичен отбор, а това може само да ни радва всички. Отново бъркаме демокрация със свободия :). Трябва строг контрол !!! Трябва разпределение на задачите. Трябва отговорност !!! Трябва последователност !!! Трябва да има наказаниЯ за ЗАСПАЛИТЕ !!! БОй и публично бичуване на неизпълнилите задачите :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

...и ще ви бия с камшик, ако не ги изпълнявате :D Само дето на някои ще им хареса да ги пляскам :p
Ох, давай, бий ме!:) Ще съм много непослушен.
 
Re: seocontest2008.uk.com

Малко късно, но имам предложение:
Да се сложи някакъв плъгин за Related Posts, който да пуска по три връзки в края на всяка статия към други три статии.

Структурата на сайта ни ограничава всеки пост да има много малко връзки от самия сайт. Ако усучем статиите с връзки по между им ще е полезно според мен за избягване на Supplemental и за по-добро класиране.

Тъй като нямаме много време, може и постовете да са Random, така или иначе са с тематика seocontest2008 :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

ако си на БТК ADSL си сложи OpenDNS и ще се оправи. Sorry, но това е БТК все пак :)
 
Re: seocontest2008.uk.com

на мен още ми дава 404 за този линк
http://seocontest2008.uk.com/knockabout-maria-carey-in-bg-music-idol-hilarious/
и последния пост е от March 22nd, 2008

Странно, мислех си, че е само при мене това и има някакъв локален проблем с кеша на Опера, но след като пробвах как е с лисицата се показа черно-белият дизайн. До днес на обед ми показваше сайта с дефоулт темата и последен постинг от 22 март, а гледам, че останалите коментират живо линкове, които при мен излизат с грешка 404.
 
Re: seocontest2008.uk.com

Eхее, са с опен днс е ок,
то много нови постове имало, много яки снимки ;)

бах тия бтк, как може вече седмица почти ...
и с опен днс интернета ми стана по-бърз ...
 
Последно редактирано:

Горе