SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

DMOZ - колко време се чака

Re: DMOZ - колко време се чака

голямо плюене на дмоз-а пък всеки събмитва там. правя сайт на 2 дена и веднага искам да се одобри. все едно чета ламерски форум. почти всеки от Вас има и директория. Вие всички предложени сайтове ли одобрявате?! както каза @SeoLab там може да попадне и сайт, който не е кандидатсвал
 
Re: DMOZ - колко време се чака

голямо плюене на дмоз-а пък всеки събмитва там. правя сайт на 2 дена и веднага искам да се одобри. все едно чета ламерски форум. почти всеки от Вас има и директория. Вие всички предложени сайтове ли одобрявате?! както каза @SeoLab там може да попадне и сайт, който не е кандидатсвал

Еми разбира се, че искаме... всеки реве колко е добре за СЕО-то да е събмитнат в дмоз, ама ядец, няма кой да ти разгледа кандидатурата.
Огледай се малко в категориите и ще видиш, че си далеч от истината със сайтовете на 2 дни.
В повечето категории просто никой не пипа.
 
Re: DMOZ - колко време се чака

голямо плюене на дмоз-а пък всеки събмитва там. правя сайт на 2 дена и веднага искам да се одобри. все едно чета ламерски форум. почти всеки от Вас има и директория. Вие всички предложени сайтове ли одобрявате?! както каза @SeoLab там може да попадне и сайт, който не е кандидатсвал
Колега ти въобще чете ли темата?
Обсъжда се как никой не барва повечето от категориите с месеци, и вътре стоят сайтове, които отдавна не работят?!?
Не видях някой да се оплаква че не му е включен сайта на 2 дни.
Че то се чака с години одобрението :eek:, за какви нови сайтове въобще става въпрос...
Отделно уж няма редактори, а нови не се одобряват... :confused:
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Ами да се съберем всички и да открием една петиция и да я изпратим до DOMZ, но не в България. Друг начин не виждам, с оплаквания тук във форума проблема няма да се реши. А и всеки иска сайта му в който е вложил труд да го види в предни позиции. Смятам че ние сме будалите а не другата будала...
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Имам няколко сайта в dmoz и като практика май като от умрял писмо се получи. Беше минало много време след последната регистрация когато се появиха двата за които се сещам. Повече от 6 месеца.

Нещо ми се струва обече, че един от другите ми сайтове беше вътре, а сега не е. Което би било доста съмнително относно редакторите на категорията, предвид, че сайта е от добрите в нишата си. Не съм сигурен обаче, може и да греша. Някаква идея как може да се провери история дали сайт е бил махнат от там?
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Кофти стана темата ! :-(

Предлагам : всеки от форума, който е добавил сайта си в DMOZ и той не е одобрен , просто да го пусне и в тази тема като URL

Нека потребителите на форума гласуват дали сайта да бъде вписан или не !

Обещавам : да си загубя времето и да се моля на колене или с пистолет в слепоочието на съответния редактор за вписването на всеки сайт който е събрал поне 5 зелени квадратчета :)

До тук бяхте много смели и хейта вървеше ... ами сега ?
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: DMOZ - колко време се чака

Кофти стана темата ! :-(

Предлагам : всеки от форума, който е добавил сайта си в DMOZ и той не е одобрен , просто да го пусне и в тази тема като URL

Нека потребителите на форума гласуват дали сайта да бъде вписан или не !

Обещавам : да си загубя времето и да се моля на колене или с пистолет в слепоочието на съответния редактор за вписването на всеки сайт който е събрал поне 5 зелени квадратчета :)

До тук бяхте много смели и хейта вървеше ... ами сега ?

Правилно, много от сайтовете не струват нищо, но собствениците им реват, та се късат. :)
 
Re: DMOZ - колко време се чака

E то в DMOZ как подбират сайтовете, по красота или по PR, по това как се класира в Гугъл, в каква ниша е, трафик...Аз мисля че последните неща се гледат, и найстина е най добре тук да се дадат оценки на сайтовете. Има много хора тук който са добри в определена област и най обективно ще си дадат мнението.
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Аз смятам, че усилията на Оги са похвални и ги оценявам изключително високо.
Аз ще дам последният сайт, който съм добавял:
http://skior.net - категория Зимни спортове
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Ми аз считам, че моя brigadiri.com е единствен по рода си и заслужава да бъде там.
Също ocveti.com пък няма равен в съдържанието си в БГ пространството.

Поне в правилата за добавяне не видях причина, поради която да не бъдат добавени. :)
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Момчета, Вие можете да промените всичко ... дори и DMOZ

Вече има поне 2 сайта за които бих се потрудил с кеф ... но нека първо получат 5-те си гласа
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Аз ще се пробвам също.
Сайт за строителство и ремонт. Съдържа - обяви само за строителство и ремонт, каталог със строителни фирми, форум, съвети и други.

www.azremontiram.com

Категория строителство.
 
Re: DMOZ - колко време се чака

Хайде и аз да предложа този за който ми пука най-много.
Не е нито фирмен, нито личен блог ...
www.campus.bg - студентска социална мрежа
Вложили сме много труд, усилия, ресурси, организирали сме партита във Варна и прочие. pr5 и .bg домейн ... Срамота е да го няма в DMOZ :)
Категория - социални мрежи :)
 
Re: DMOZ - колко време се чака

взех си белята :) хак да ми е :)

P.S. до тук 4 сайта за които съм врънкал редакторите ... макар че последната дума е на будалата :)
 
Последно редактирано:
Re: DMOZ - колко време се чака

Според мен сайтът posetih.eu отговаря на критериите на DMOZ, освен това не е комерсиален - само представя впечатленията на хора, ходили някъде на почивка.
 

Горе